Рішення виконавчого комітету міської ради №16 від 14.09.2016 р.

Назва рішень
№ рішень
1
Про роботу комісії по земельних спорах.
2
Про План роботи виконавчого комітету Коростишівської міської ради на ІV квартал 2016 року.
3
Про надання матеріальної допомоги на поховання.
4
Про надання матеріальної допомоги.
5
Про встановлення зручного для населення режиму роботи суб’єктів тимчасової торгівельної діяльності та сфери обслуговування.
6
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Асорті Медіа» на розміщення рекламного засобу по вул. Київській, 89, вул. Київській, вул.Київській, 114.

7
Про надання дозволу ТОВ «Довіра Аутдор» на розміщення рекламного засобу по вул.Київській, 103, 112, вул. Перемоги, 39.
8
Про затвердження проектно-кошторисних документацій на проведення робіт по капітальному ремонту об’єктів міста Коростишева.
9
Про погодження тарифів на утримання будинку та прибудинкової території за адресою вул.Миру, 1.
10
Про присвоєння поштових адрес.
11
Про розгляд клопотання Управління Держпродспоживслужби в Коростишівському районі від 02.09.2016 року № 113.
12
Про розгляд заяви Блажиєвської М.В.
13
Про надання кімнати та видачу ордеру у гуртожитку по вул.Київській, 113 в м.Коростишеві.
14
Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради «Про розгляд клопотання КП «Коростишівська комунальна служба» від 05.-5.2016 року № 110.
15
Про взяття на квартирний облік при виконавчому комітеті Коростишівської міської ради.
16
Про відзначення 517-ї річниці першої писемної згадки про місто Коростишів.
17
Про розгляд заяви ФОП Шовкопляса С.М.
18
Про надання дозволу на тимчасове розміщення дитячих атракціонів ФОП Купріянчуку О.М.
19
Про розгляд заяви ФОП Кузіної Н.М.
20
Про надання дозволу на здійснення тимчасової торгівлі повітряними кульками ФОП Каліновському Ю.П.
21
Про розгляд заяви Казмерчук Ю.В.
22
Про розгляд заяви ФОП Висотюк О.В.
23
Про скасування дозволу на тимчасове розміщення дитячих атракціонів ФОП Бабикіну І.В.
24
Про розгляд заяви ФОП Лизогубової О.М.
25
Про розгляд заяви ФОП Щавлінської М.В.
26
Про розгляд звернення Трондюка Олександра Вікторовича.
27
Про встановлення додаткових стрілок, які дозволяють здійснювати поворот праворуч при увімкненому червоному сигналі світлофору на перехрестях вул.Різдвяна-вул. Героїв Небесної Сотні, вул.Київська-вул.Шевченка, вул.Київська-вул.Грибоєдова.
28
Про доцільність призначення Любченко Л.І. 1966 р.н. опікуном сина Любченка С.О. 1985 р.н.