У зв’язку із воєнним станом стрімко знизився рівень оплати споживачами за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Брак обігових коштів, не дають неможливість сплачувати рахунки за спожиту електроенергію та матеріали, які потрібні для стабільної роботи підприємства.

Шановні споживачі!

Наші працівники докладають максимум зусиль задля забезпечення послугами з централізованого водопостачання та водовідведення нашої громади.

Вкотре звертаємося до Вас з проханням, по можливості, сплачувати за фактично спожиті послуги, хоча б частково.

Дякуємо кожному мешканцю, підприємцю, керівникам юридичних осіб усіх форм власності за те, що продовжуєте вчасно оплачувати рахунки.

Оплатити рахунки за комунальні послуги – це мінімум, яким Ви можете допомогти нашому підприємству і місту в цілому.

Будьте відповідальними та небайдужими громадянами свого міста:

Передайте покази лічильників

Перевірте чи маєте заборгованість

Оплатіть будь-яким доступним способом.

Реквізити для оплати у банківських установах (платіжних терміналах) не змінилися.

Код 20417222

UA723052990000026002026408933

МФО305299

Крім того, оплатити послуги можна в касі підприємства.

Колектив Коростишівського міського комунального підприємства "ВОДОКАНАЛ"

       З метою врегулювання питання щодо виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Коростишівської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна, відповідно до статтей 335, 1277 Цивільного кодексу України, п.3.1 Розділу 3 та п.4.1 Розділу 4 Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Коростишівської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна, затвердженого рішенням 10 сесії VIII скликання від 23.04.2021 року №175, просимо фізичних осіб, підприємства, установи та організації повідомляти про потенційні об’єкти майна відумерлої спадщини (відсутність спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття) та безхазяйного майна (безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий.), які знаходяться на території громади.

     Інформацію надавати до відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою Коростишівської міської ради.

   Адреса: м. Коростиишів, вул. Володимирська,1, кабінет №17 (тел.5-49-68).

ссс

 • ЮНІСЕФ і партнери запустили цю програму, щоб додатково підтримати українців, постраждалих через війну.
 • Протягом першої фази Програми ми допомагаємо родинам в Україні, які належать до однієї з двох груп:

-         мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;

-         мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

 • Прийомні батьки/батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають даним критеріям
 • У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений.
 • Щоб отримати допомогу, необхідно заповнити анкету на цьому сайті та надіслати її, дотримуючись інструкцій.
 • Рішення про створення заявки є добровільним, а надана інформація залишається конфіденційною.
 • Ваша заявка буде розглянута фахівцями ЮНІСЕФ та його партнерами щодо її відповідності критеріям Програми. На основі цих даних буде ухвалене рішення щодо надання допомоги. Вам повідомлять рішення СМС.
 • Якщо ви відповідаєте критеріям Програми, вам буде нараховано тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного, але не більше як на п’ятьох членів домогосподарства. Наприклад, якщо у вашому домогосподарстві четверо, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Або якщо вас п’ятеро чи більше, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн. Цю суму ви отримаєте єдиним банківським переказом.
 • Переказ грошової допомоги здійснюватиметься на вказаний вами банківський рахунок протягом 4 тижнів з моменту подання заявки. Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб. Дізнайтесь як тут: https://unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers
 • Надаючи важливу персональну інформацію, наприклад, дані документів або номер банківського рахунку, переконайтеся в точності даних. Помилка у відомостях може спричинити затримку виплати.
 • У подальшому з вами можуть сконтактувати для зворотного зв’язку щодо ефективності допомоги.
 • Детальніше наhttps://unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers.
 • Гаряча лінія Спільно 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).

Надання згоди на обробку персональних даних

Для обробки заявки нам потрібна лише та інформація, що полегшить доступ до можливої гуманітарної допомоги для вашої сім’ї. Зібрані дані також можуть бути використані ЮНІСЕФ для моніторингу та звітності щодо якості послуг.

Якщо ви не надасте згоду на обробку персональних даних, реєстрація на сторінці буде неможливою. Дізнайтесь про додаткові можливості від ЮНІСЕФ та партнерів: www.unicef.org/ukraine.

Ваші відповіді на запитання, так само як персональні дані та фото можуть бути надані іншій гуманітарній організації для оцінки чи надання допомоги відповідно до вашого бажання.

ЮНІСЕФ може зберігати ваші персональні дані максимум протягом 5 років з часу їхнього останнього використання.

Для участі в програмі зауважте визначення терміну «домогосподарство».

Домогосподарство складається з особи або групи пов'язаних або непов'язаних осіб, які:

 • мешкають разом в одному приміщенні;
 • дотримуються спільних правил проживання;
 • визнають одну і ту саму особу головою домогосподарства;
 • разом харчуються.

Подаючи заявку на допомогу, виходьте з перелічених критеріїв і вказуйте в анкеті лише тих осіб, які належать до вашого домогосподарства.

Якщо ви поділяєте спільний простір з іншим домогосподарством, попросіть його представника зареєструватися окремо.

БУДЬ ЛАСКА, НАДАВАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОЖНОГО ЧЛЕНА ДОМОГОСПОДАРСТВА ОКРЕМО.

Натискаючи кнопку «Згода та реєстрація», ви погоджуєтеся, що ваші персональні дані зберігатимуться ЮНІСЕФ, можуть передаватися партнерам організації з приватного сектора для здійснення виплат, а також Міністерству соціальної політики України та гуманітарним партнерам тощо для уникнення дублювання допомоги.

Зауважте, що одна родина може отримати грошову допомогу (2 220 гривень на особу) лише від однієї міжнародної гуманітарної організації. Проте, немає обмежень на отримання допомоги для тих хто отримав або отримає державну допомогу.

Натискаючи кнопку «Згода отримувати інформаційні повідомлення», ви погоджуєтесь отримувати додаткові інформаційні матеріали про програми ЮНІСЕФ.

Для отримання допомоги у реєстрації можна звернутися до управління соціального захисту населення та охорони здоров’я, служби у справах дітей та Управління ЦНАПу міської ради за адресою: м.Коростишів, вул.Соборна Площа, 18.

Додаткова інформація щодо реалізації Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ «Спільно» за телефоном: (04130) 5-00-52, управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради.

«Сьогодні вдень російська армія вчергове вдарила артилерією та системами залпового вогню по Сєвєродонецьку. Єдине, що залишалося в місті із комунікацій працюючим, – це система газопостачання. Далеко не у всіх будинках, але в старих районах у багатьох домівках блакитне паливо було. Люди могли хоча б приготувати їжу та підігріти воду. Наразі магістральний газопровід перебитий та розгерметизований. Для запобігання більш серйозної аварії ГРС перекриті. Газу в місті нема», – повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Через влучання російських снарядів в останні вцілілі високовольтні ЛЕП, електроенергія відсутня у всіх 43 населених пунктах. Без світла перебувають 128 273 споживача.

Централізоване водопостачання відсутнє по всій області. Зокрема, інфраструктура Попаснянського районного водоканалу знищена повністю.

Рятувальниками за добу розвезено населенню області 28 тонн води.

Трупа Драмтеатру у Маріуполі, будівлю якого знищили російські загарбники, знайшла тимчасовий прихисток. Вона виступатиме на сцені музично-драматичного театру в Ужгороді, скільки у цьому буде потреба.

Про це повідомляє у Telegram голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Розкиданий по всій країні та по закордонах колектив маріупольського театру, переживши блокаду та знищення міста, тепер має свій тимчасовий прихисток», — зазначив Кириленко.

Він висловив подяку своєму закарпатському колезі Віктору Микиті та ужгородським театралам за підтримку театралів Маріуполя.

«Взаємодопомога серед українців навіть найвіддаленіших регіонів — це те, що завжди нас рятуватиме, і чого ніколи не збагне росія. Разом ми збережемо нашу культуру і неодмінно повернемо свій театр додому!», — написав очільник Донецької ОВ).

Нагадаємо, раніше перша віцепрем'єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко повідомляла, що понад 1 100 підприємств подали до Міністерства економіки заявки на участь у програмі релокації бізнесу до безпечних регіонів.

Польща може виступити великим транзитером палива для України, забезпечуючи надходження понад 200 тисяч тонн продукції щомісячно. Про це повідомила перша віцепрем'єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко після завершення польсько-українського енергетичного форуму, який відбувся у Варшаві і був присвячений розв’язанню кризи, що склалася на паливному ринку України.

“Нам вдалось посадити за один стіл представників польського та українського бізнесу, а також логістичні підприємства і компанії, які керують паливною інфраструктурою. Це дозволило знайти практичні рішення для збільшення об’єму поставок у найближчий час”, - написала вона у Facebook.

Зокрема, за її словами, під час форуму йшлося про конкретні механізми отримання додаткових об’ємів пального від польських трейдерів, знайдено технічні можливості для збільшення перевалки необхідних об'ємів та отримано підтвердження від однієї з провідних польських компаній PERN SA щодо додаткових потужностей.

“Також, для збільшення відвантажень синхронізували графіки роботи нашої АТ "Укрзалізниці" та польської PKP, які тепер в оперативному режимі можуть миттєво вирішувати проблемні питання”, - зазначила Свириденко.

Перша віцепрем’єрка висловила сподівання, що вже найближчим часом паливні ресурси доставлятимуться швидше, а на українських заправках зникнуть черги.

В уряді розраховують, що зможуть також залучити нафтопродукти із США, регіону Амстердам-Роттердам-Антверпен (АРА), німецьких, скандинавських і балтійських нафтопереробних заводів.

Доставлятися пальне буде комбінованими видами транспорту через Польщу.

Нагадаємо, днями Свириденко повідомила, що протягом найближчих тижнів Україна та Канада завершать роботу над розширенням угоди про зону вільної торгівлі на послуги та інвестиції.

Шановна громадо! В неділю, 8 травня, на кладовищі стався прикрий інцидент при похованні полеглого воїна, нашого захисника Григорія Жолудя. Неналежним чином організована церемонія, за що Коростишівська міська рада приносить свої вибачення родині.

За дорученням міського голови розпочато службове розслідування за фактом неналежної організації поховання. До складу комісії за згодою залучені представники військкомату. Винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

Висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна пам'ять героям.