про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки в розділі «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) в генеральних планах сіл Кропивня, Голубівка, Єлизаветівка, Видумка Кропивнянського старостинського округу, сіл Квітневе, Царівка, Красилівка, Браженець, Антонівка Квітневого старостинського округу Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області відповідно до рішення Коростишівської міської ради від 15.08.2017 року №225 «Про надання дозволу на розроблення топографічних планів, генеральних планів та планів зонування сіл Коростишівської міської ради».


Замовник : Коростишівська міська рада.
Розробник: ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»
Ознайомлення з матеріалами розділу «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про стратегічну екологічну оцінку): у приміщенні відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25).

         З 07.08.2020 р. по 07.09.2020 р. триватимуть обговорення щодо розділу звіту про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів та планів зонування на села Кропивня, Голубівка, Єлизаветівка, Видумка Кропивнянського старостинського округу, Квітневе, Царівка, Красилівка, Браженець, Антонівка Квітневого старостинського округу.

         Зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та відповідною містобудівною документацією по генеральних планах та планах зонування можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради https://korostyshiv-rada.gov.ua.


      Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 07.09.2020 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-02, 5-83-10.

           Звіти про стратегічну екологічну оцінку

«Детальний план території визначення містобудівних потреб по зміні цільоного призначення земельних ділянок площею 0,25га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0298 га для ведення ОСГ під землі для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, що розташовані вул.Мікаберідзе с. Стрижівка на території Стрижівського старостинського округу Коростишівської міської ради, згідно рішення дев’яносто п’ятої сесії сьомого скликання Коростишівської міської ради від 16.06.2020 року №1068 «Про розроблення детального плану території»    

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ФОП Тичина Наталія Вікторівна.

         Мета розробки комплексної схеми: Впорядкування та розпланування території і визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок по вул.Мікаберідзе в с. Стрижівка для розміщення об’єктів будівництва та зміна цільового призначення.

Техніко-економічні показники:

Площа розроблення детального плану території – 2,5960га.

Площа проектуємої земельної ділянки -0,2798га

Площа забудови -50м.кв.

Відсоток забудови- 2%

Відсоток озеленення – 40%

Ознайомлення з матеріалами детального плану території: у приміщенні відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25) .

       З 07.08.2020 року по 06.09.2020 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вищезазначеному об’єкту.

       З відповідною проектною документацією по детальному плану території ( графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради https://korostyshiv-rada.gov.ua

     Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 06.09.2020 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

     Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

           08 вересня 2020 року відбудеться громадське обговорення детального плану території розташованої по вул.. Мікаберідзе с.Стрижівка Стрижівського старостинського округу Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської за адресою: м.Коростишів, вул.Володимирська,1

       Місце проведення : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1 початок о 14.00 год.

30 липня у світі відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Саме з нагоди цього  дня працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг», служби у справах дітей Коростишівської міської ради, управління праці та соціального захисту населення Коростишівської райдержадміністрації  проведено інформаційно-просвітницьку акцію серед жителів міста на тему протидії торгівлі людьми.  

Метою заходу є підвищення проінформованості громадськості про глобальну проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину. Надавалась інформація про можливі ризики осіб, які виїжджають за кордон.    

У ході спілкування розповсюджувалися інформаційні буклети з корисною інформацією. 

IMG 020b6b80f21a97e24a91880e995fa964 V

IMG 8cbebacd6def328b125ed44b401c27e5 V

IMG cf50f50125a43f1d3d093e01c3705271 V

У поточному році до підрозділів поліції області продовжують надходити звернення з приводу встановлення місця знаходження дітей. На жаль, маємо 2 два трагічних випадки, коли пошуки закінчувались виявленням тіл.

Причини, з яких неповнолітні залишають власні домівки, дуже різні. Але в основному, вони пов’язані або з намаганням привернути до себе увагу дорослих, або через суперечки у родині чи непорозуміння з однолітками, або через перші ніжні почуття. Підлітковий вік – складний і для дітей, і для батьків. Однак не ігноруйте дитячих проблем і намагайтеся спокійно обговорити речі, які  хвилюють ваших підлітків, спробуйте разом знайти правильне вирішення того чи іншого питання або вихід із ситуації, що склалась. Не залишайте дітей наодинці з їх проблемами, не критикуйте і не принижуйте їх погляди.

До Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області також час від часу надходять повідомлення з приводу встановлення місця знаходження дітей. За допомогою правоохоронців неповнолітні, які станом на сьогоднішній день залишали власні домівки були знайдені та повернуті батькам.

Поліція Коростишева працює в напрямку профілактики та попередження подібних випадків. Збереження життя і здоров’я дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи поліції. Саме для цього поліцейські спільно з представниками служб у справах дітей, працівниками ЦСССДМ постійно здійснюють профілактичні рейди. Нагадуємо батькам та особам, що їх замінюють про забезпечення належних умов виховання, навчання та розвитку дітей, організації їх змістовного дозвілля, недопущення вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень відносно дітей. Не забувайте поцікавитись, де вони знаходяться і чим займаються у той чи інший час доби, контролюйте їх місцезнаходження та коло спілкування, цікавтесь інтересами.

Адже, за неналежне виконання батьківських обов’язків передбачена відповідальність (Стаття 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Вразі виявлення зникнення дитини, одразу звертайтесь до поліції. Швидке отримання повідомлення підвищує шанси швидкого встановлення місця перебування розшукуваного.

Давайте разом піклуватися про наших дітей!

Коростишівський ВП

ГУНП в Житомирській області                        

Т.в.о. начальника Коростишівського ВП

ГУНП в Житомирській області

майор поліції                   о/п               Вадим ЖИКЕВИЧ

30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

  Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення.

Причини, з яких люди потрапляють до рабства – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність адекватно оцінити пропозиції роботи від прихованих «работорговців».

    Злочин «торгівля людьми» зазвичай прихований. Його жертви не хочуть згадувати й переповідати пережиті ними жахіття. Серед постраждалих не лише молодь. Тут немає вікових обмежень. У бродяжництво та жебракування, наприклад, втягують як дітей, так і літніх людей.

    Поняття «торгівля людьми» набуває нового змісту. Якщо раніше йшлося здебільшого про сексуальне рабство, то сьогодні воно увібрало в себе широкий спектр форм: від трудової експлуатації до нелегальної трансплантації органів.

    Під експлуатацією людини в цій статті слід розуміти всі форми сексуальної експлуатації, використання в порнобізнесі, примусову працю або примусове надання послуг, рабство або звичаї подібні до рабства, підневільний стан, залучення в боргову кабалу, вилучення органів, проведення дослідів над людиною без її згоди, усиновлення (удочеріння) з метою наживи, примусову вагітність, втягнення у злочинну діяльність.

    Як правило, злочин починається з того, що торгівці людьми пропонують своїм майбутнім жертвам привабливі можливості працевлаштування. У багатьох випадках особа дізнається про дійсні «умови договору» лише після своєї появи в місці призначення, коли в неї відбирають паспорт, вдаються до фізичного та психічного насильства щодо неї, вимагають відробити гроші, витрачені на оформлення документів, віз та проїзних квитків.

    Відповідно до сучасного визначення «торгівлі людьми» вона визначається і без ознаки перетинання державних кордонів. Адже є велика кількість випадків «внутрішньої» торгівлі людьми, що відбувається під час переміщення людей з одного регіону в інший у межах однієї країни. Такі особи страждають від насильства не менше тих, кому доводиться перетинати кордон.

    Аби уникнути біди в майбутньому та не потрапити в рабство, слід дослухатись до порад фахівців:

- нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас;

- залиште вдома, своїм друзям чи близьким детальну інформацію про своє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого закордонного паспорту і контракту;

- якщо Ви плануєте взяти шлюб з іноземним громадянином (громадянкою), скористайтеся порадами юриста чи фахівців посольств країни, в якій Ви плануєте жити, стосовно Ваших прав та прав Ваших дітей, народжених за кордоном та в Україні. А також пам’ятайте, що фіктивний шлюб – порушення закону. Це може стати причиною Вашого ув’язнення або депортації (видворення з країни);

- не забудьте з'ясувати номери телефонів українських посольств та консульських представництв у країні, до якої Ви виїжджаєте. Якщо Ви опинилися у скрутній ситуації, залишилися без паспорту або Вам хтось загрожує, - звертайтесь до представників посольств своєї країни;

- скористайтесь послугами неурядових організацій та служб, які активно працюють в зарубіжних країнах, надаючи допомогу особам, які опинились у складному становищі;

- зверніть увагу на те, що термін перебування на території іноземної держави зазначений у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливлює Ваш наступний виїзд за кордон;

- не забувайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном.

    Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Отже, боротьба із цим злочином, порушенням прав людини в сучасному світі вимагає об'єднання зусиль міжнародної спільноти та громадськості кожної країни.

 5271

5272

Шановний Володимире Ігоровичу !

18446140

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, вірних друзів, втілення в життя запланованого. Нехай на Вашому життєвому шляху будуть світлі й рідні серцю люди, а кожен день буде сповнений позитиву та оптимізму!

Відповідно доручення Прем`єр-міністра України Д.Шмигаля від 08.07.2020 №28743/0/1-20 щодо надання інформації про інвестиційні проекти з метою сприяння у пошуку інвесторів для їх реалізації міська рада інформує суб’єктів господарювання про можливість подання відповідних інвестиційних проектів.

 У разі зацікавленості та наявності інвестиційних проектів інформацію про опис проекту надавати згідно встановленого зразку у відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради для подальшого інформування.

 Додаток: опис регіонального проекту