Інтенсивний вишкіл у бригаді оперативного призначення “Спартан” продовжується. Гвардійці опановують нові Форти-221, штурмові гвинтівки системи булпап, автоматичні гранатомети, великокаліберні кулемети та протитанкові керовані ракети.
“Штурмова гвинтівка українського виробництва Форт-221 — зброя другого ешелону. Використовується у разі виникнення близького контакту, щоб ми могли придушити вогнем противника. Наша основна зброя – це снайперські гвинтівки”, – нацгвардієць із позивним “Бізон”.
 
Вишколом добровольців займаються досвідчені інструктори та офіцери. Вони проводять індивідуальну підготовку з основних предметів та готують бійців до штурмових дій в місті, сільській та лісистій місцевості.
Долучитися: https://storm.mvs.gov.ua/
📢 Формування добровольчих штурмових бригад «Гвардія наступу» триває 💪
Основна мета – знищити ворога та звільнити окуповані території.
➡️ У Державній прикордонній службі України чекають добровольців у бригаді «Сталевий кордон».
➡️ У Національній поліції України — добровольців чекають у штурмовій бригаді «Лють».
➡️ Національну гвардію України посилять бригади «Буревій», «Червона калина», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».
📣 Більше інформації про Гвардію наступу шукайте за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua/.ua.
Також для подачі заяви можна звернутися в ЦНАП (пр-т. Голосіївський, 42) або зареєструватися онлайн до обраної бригади.
📱 Гаряча лінія для консультацій: 0 800 100 020.
Долучайтеся до лав вмотивованих і сильних!

Фізичні тренування. Відточення вправного користування зброєю та надання домедичної допомоги. Такі етапи проходять добровольці Гвардії наступу, перш ніж стати до виконання бойових задач. Ще один елемент підготовки – психологічні тренінги. На них фахівці допомагають адаптуватися до нових умов, вчать стресостійкості та злагодженій роботі у команді. 

«Із зарахуванням до бригади добровольці Гвардії наступу не залишаються самі по собі. Систематично з ними працюють інструктори, які мають значний бойовий досвід. Заняття з тактичної медицини і бойового мистецтва. Ще один етап – психологічна підготовка», – пояснює спеціаліст-поліграфолог Центрального територіального управління Національної гвардії України Наталія Воронова.

Психологічна підготовка проходить за спеціальною програмою. Гвардійців вчать стресостійкості і витривалості. А ще – злагодженій роботі у команді.

«Взводи та роти проходять тренінги на командотворення і згуртування. Це дозволяє гвардійцям познайомитися. Навчитися краще розуміти один одного. За потреби – навіть без слів. Невербально переказати інформацію побратиму, дати знак – такі навички можуть знадобитися в екстремальних і бойових умовах», – каже Наталія Воронова. 

Фахівчиня наголошує, зі вступом до штурмових бригад звичний спосіб життя добровольців докорінно зміниться. Звикнути до нового ритму допоможуть інструктори.

Нагадуємо, що вступити до Гвардії наступу можна онлайн або ж через ЦНАП. Головна вимога до кандидатів – вмотивованість. На їх вибір – 8 бригад. По одній у Нацполіції та Державної прикордонної служби. Ще шість у складі Нацгвардії України.

Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 року №333), відділ містобудування та архітектури Коростишівської міської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу території села Кропивня.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з 25.03.2023 до 05.04.2023р. в паперовому вигляді (вул. Дарбіняна,11, м.Коростишів), або в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Фізичні особи зазначають прізвища, імя та по батькові, місце проживання.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Документи за посиланням

Проект аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу села Кропивня Коростишівської міської ради.

Дата проведення громадського обговорення 06.04.2023р. за адресою: с. Кропивня, будинок культури.

Час проведення: 11:00 год.

Участь у проведенні громадського обговорення можуть взяти усі зацікавлені громадяни.

Інформування, щодо роботи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.

Тут ви зможете дізнатися все про евакуацію з небезпечних регіонів, видачу гуманітарної допомоги, оновлену інформацію про ВПО, відновлення звільнених територій, соціальні гарантії для переселенців і мешканців звільнених територій та іншу корисну інформацію.

origin 3998 965 1

Мери одностайні та категорично проти законопроєкту 5655.

В Асоціації міст України, членами якої є 44 громади Житомирщини, виступають категорично проти законопроєкту №5655 про зміну системи містобудування. Члени Правління АМУ абсолютно одностайні та категорично проти ухвалення цього законопроєкту. Від нашої області таке звернення підписали члени правління АМУ – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук. З проханням ветувати даний законопроект відповідні рішення ухвалили і місцеві ради Житомирщини.

В АМУ наголошують, що не можна допустити ухвалення цього документу в тій редакції, яка існує зараз, та називають низку причин:

- порушуються права власників земельних ділянок;

- легалізується незаконне будівництво;

- бізнес контролюватиме інший бізнес;

- стимулюється масове самочинне будівництво;

- знищується ідея електронних послуг та обліку;

- громадськість позбавляється контролю та впливу;

- обмежуються права місцевого самоврядування.

Асоціація міст України підготувала інфографіку, де роз'яснила основні небезпеки ухвалення підписання законопроекту Президентом.

АМУ 5655 

                                                Прес-служба Житомирського РВ АМУ

Автобус

Вже зовсім скоро у різні села та селища об’єднаних територіальних громад Житомирської області приїздитимуть мобільні бригади з вакцинації – аби проводити на місцях щеплення населення від інфекційних захворювань. Доставка цих бригад за призначенням покращиться завдяки спеціальному автобусу, отриманому Державною установою «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від Міністерства охорони здоров'я. Його було передано представництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Загалом в рамках цього проекту Україна отримала таких комфортабельних сучасних 59 автобусів. Вони перевозитимуть мобільні виїзні команди фахівців-медиків, котрі їздитимуть для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань (зокрема - COVID-19, кору та дифтерії).

Завдяки отриманню такого транспорту робота мобільних бригад у справі вакцинації населення отримає нову якість – і допоможе краще обслуговувати населення в найвіддаленіших куточках Житомирської області.

Вже незабаром автобус з командою спеціалістів почне здійснювати виїзди у об’єднані територіальні громади Житомирщини - для проведення щеплень серед населення. Особливу увагу буде приділено вимушено переміщеним особам, а також вразливим категоріям: особам похилого віку та людям з хронічними захворюваннями.

   Завдяки підтримці ВООЗ у партнерстві з ЄС та USAID з квітня по грудень 2022 року послугами з виїзної імунізації було охоплено до 400 000 людей, які проживають у 1500-х населених пунктів восьми областей України.

Відділ комунікації, організаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».