Прикордонна комендатура розвідувально-ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» – один з найефективніших підрозділів безпілотних систем у складі Сил оборони України. Комендатура діє в складі славетної бригади Гвардії наступу «Помста».

 21d

«Фенікс» – перша комендатура РУбПАК, яка влітку 2024 року була сформована в складі Державної прикордонної служби України. Її основу склали бійці та командири, які мали практичний досвід застосування БпЛА, під керівництвом професійного та розважливого офіцера, який користується повагою у підлеглих та керівництва – Героя України Дмитра Олексюка. Його бійці та дрони допомагають виявити та знищити чимало військових цілей окупантів, в тому числі зупиняють масштабні штурми, в яких ворог застосовував піхоту, танки, БМП.

Прикордонна комендатура «Фенікс» застосовує широку лінійку різних дронів літакового та коптерного типу: FPV, нічні бомбери, легкі розвідувальні БпЛА, має високий рівень забезпечення та підготовки особового складу.

Зараз триває добір кандидатів у комендатуру «Фенікс». Підрозділу потрібні мотивовані люди, які бажають навчатися і опанувати спеціальності, що пов’язані з бойовим застосуванням БпЛА (оператори БпЛА, інженери, сапери тощо), та наближати Перемогу України у згуртованому колективі професіоналів, в якому цінують та поважають кожного.

Воїни прикордонної комендатури РУБпАК працюють з найсучаснішими засобами розвідки та ураження, постійно підвищують свій професійний рівень та отримують гідне грошове забезпечення.

Аби долучитися до підрозділу «Фенікс», переходьте на вебсторінку підрозділу та заповнюйте анкету кандидата.

Крім того, дізнавайтеся більше інформації на вебсайті проєкту.

Також подати заявку на вступ можна і у Дії або у застосунку «Резерв+».

Проєкт «Лінія дронів» — це ініціатива Президента України, що координується Командуванням Сухопутних військ, Державною прикордонною службою, Міністерством оборони України, а також Міністерством цифрової трансформації.

Безпілотні системи змінюють тактику бою і рятують життя наших військових. Сьогодні дрони формують «killzone» на 10–15 км, де ворог зазнає великих втрат. Так наша мужня піхота отримує підтримку з повітря, що знижує ризики для їхнього життя, а безпілотники виявляють і знищують ворожі цілі.

Звичка, яка послаблює довіру у взаєминах, робить нас менш уважними й може навіть викликати почуття самотності в тих, хто поруч.

 21 1

Розповідаємо в каруселі про «залипання в телефон» при спілкуванні з іншими.

Знаєш, хто так робить? Чи, може, теж маєш таку звичку?

21 2

21 3

21 4

21 5

21 6

414-а окрема бригада ударних безпілотних авіаційних систем ЗС України «Птахи Мадяра» — підрозділ у складі Сухопутних військ Збройних Сил України, утворений 16 січня 2024 року на основі ротно-тактичної групи, що перебувала під командуванням Роберта Бровді, більш відомого під позивним «Мадяр».

 21003

Бійці підрозділу «Птахи Мадяра» виконують широкий спектр завдань:

  • Цілодобова розвідка, що дозволяє побачити переміщення техніки та особового складу або виявити місця їх накопичення;
  • Коригування ударів по ворогу, від звичайної артилерії до інших корисних засобів;
  • Супроводження та захист штурмових підрозділів та техніки;
  • Організація та цілодобовий моніторинг систем РЕБ та РЕР.

Важливою складовою діяльності підрозділу «Птахи Мадяра» є підтримка інших підрозділів ЗСУ, включаючи елементи, не завжди безпосередньо пов’язані з аероударною роботою:

  • Замовлення, логістика і розподілення човнів з моторами для морпіхів;
  • Замовлення, логістика і прозоре розподілення FPV-дронів F7 серед інших підрозділів;
  • Замовлення, логістика і прозоре розподілення інших типів дронів та комплектуючих в підрозділи що їх потребують;
  • Тестування та просування нових вдалих зразків техніки різноманітного призначення з метою удосконалення та/або оцінки доцільності використання аероударними підрозділами;
  • Підготовка особового складу інших підрозділів в користуванні засобами РЕР і РЕБ.

Аби долучитися до підрозділу «Птахи Мадяра»переходьте на вебсторінку підрозділу та заповнюйте анкету кандидата.

Крім того, дізнавайтеся більше інформації на вебсайті проєкту.

Також подати заявку на вступ можна і у Дії або у застосунку «Резерв+».

Проєкт «Лінія дронів» — це ініціатива Президента України, що координується Командуванням Сухопутних військ, Державною прикордонною службою, Міністерством оборони України, а також Міністерством цифрової трансформації.

Безпілотні системи змінюють тактику бою і рятують життя наших військових. Сьогодні дрони формують «killzone» на 10–15 км, де ворог зазнає великих втрат. Так наша мужня піхота отримує підтримку з повітря, що знижує ризики для їхнього життя, а безпілотники виявляють і знищують ворожі цілі.

21 березня в Україні і світі відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Березень обраний тому, що синдром Дауна відомий як трисомія (березень – третій місяць року) за 21 хромосомою (тому і 21 березня).

daun

Цього дня по всьому світу організовують заходи та події, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості про людей із синдромом Дауна, захист їхніх прав, подолання стигматизації та створення інклюзивного середовища.

Синдром Дауна – це генетична особливість, яка впливає на психо-емоційний розвиток та зовнішній вигляд людини. Це аномалія, якій притаманна додаткова хромосома (замість звичних 46 хромосом, люди з цим синдромом мають 47 хромосом).

Ця генетична особливість призводить до ряду фізичних та розумових особливостей. Статистика показує, що синдром Дауна є одним з найпоширеніших генетичних розладів у світі, а також в Україні.

Профілактика у контексті синдрому Дауна має дещо інше значення, оскільки цей синдром є генетичним станом і не може бути "попереджений" або "вилікуваний" традиційними профілактичними методами.

Однак, існують заходи, спрямовані на зниження ризику та раннє виявлення можливих аномалій:

  • Пренатальний скринінг та діагностика. Проходження регулярних пренатальних обстежень та тестів для раннього виявлення синдрому Дауна. 
  • Генетичне консультування. Для пар, які планують вагітність, жінкам старше 35 років або тим, у кого в сімейному анамнезі є генетичні порушення і мають історію синдрому Дауна у родині, може бути корисним генетичне консультування. Це дозволяє оцінити індивідуальний ризик і отримати інформацію про можливі варіанти діагностики.
  • Здоровий спосіб життя під час вагітності. Збалансоване харчування, відмова від куріння та алкоголю, регулярні медичні огляди. 
  • Постійний медичний догляд. Регулярне відвідування лікарів для моніторингу здоров'я та виявлення можливих медичних проблем на ранніх стадіях.

Синдром Дауна виникає внаслідок генетичної аномалії, тому його неможливо попередити. Однак здоровий спосіб життя матері перед вагітністю, регулярні медичні огляди, вчасна діагностика та обстеження можуть сприяти ранньому виявленню та підтримці дітей із синдромом Дауна.

Більше інформації про людей із синдромом Дауна можна дізнатися на сторінці ВБО «Даун синдром» за посиланням: https://downsyndrome.org.ua/

Про це інформує начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

 2103

Це комплексна підготовка, що включає тактичну медицину, навички виживання, інформаційну безпеку та цивільну оборону. Ворог атакує Україну не лише на фронті, він активно використовує дезінформацію, економічний тиск та політичні маніпуляції. Саме тому національний спротив — це не лише військовий вишкіл, а й формування свідомої, відповідальної та стійкої нації.

Також він зазначає, що особливу роль у цьому процесі відіграє молодь. Саме нове покоління українців демонструє високий рівень свідомості та готовності брати на себе відповідальність за майбутнє країни. Студенти, школярі, молоді активісти активно долучаються до навчань, волонтерських ініціатив та інформаційного спротиву. Завдяки їм формується нова генерація лідерів, яка розуміє цінність свободи та незалежності.

Навчання на Житомирщині проводяться завдяки співпраці обласної влади, військових, правоохоронців, місцевого самоврядування та громадських організацій. Активна участь громадян у цьому процесі робить регіон міцнішим перед будь-якими викликами. Адже кожен українець, незалежно від віку та професії, має бути готовим захищати свою землю.

Нагадуємо, в Управлінні ЦНАП міської ради активний онлайн запис попередньої реєстрації для отримання адміністративних послуг соціального характеру:

https://cherga.diia.gov.ua/app/thematic_area_office/286

Посилання також можна знайти на офіційному сайті Коростишівської міської ради в Розділі «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» під заголовком «ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДЛЯ ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ».

ВАЖЛИВО: УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО ЗА НАЯВНОСТІ ДОКУМЕНТІВ ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ СТАТУС!!!

Додаткові консультації за телефоном:

(04130) 5-03-91, (068)8616828

Qr код (2)

18 березня у Житомирському технологічному фаховому коледжі відбулися районні змагання з баскетболу серед юнаків 9-11 класів у рамках проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Турнір став справжнім святом спорту, де молоді баскетболісти продемонстрували швидкість, майстерність та справжню командну гру.

 2003

Перед початком змагань учасників привітала начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РДА Ярослава Журавель, яка побажала спортсменам успіхів, чесної боротьби та нових звершень.

🏆 Команди-учасники:

🔹 Ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради

🔹 Ліцей №3 м. Житомира

🔹 КЗ «Чуднівський ліцей»

🔹 Станишівський ліцей

 2003 1

Кожен матч був напруженим, команди демонстрували високий рівень підготовки та прагнення до перемоги.

Підсумки змагань:

1 місце – Ліцей №3 м. Житомира

2 місце – Ліцей №5 ім. Т.Г. Шевченка (Коростишів)

3 місце – КЗ «Чуднівський ліцей»

2003 2

2003 3