Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь за рахунок бюджетних коштів (далі - субсидія) надається сільськогосподарським товаровиробникам - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям:

стосовно яких   не порушено справ про банкрутство та/або яких

не визнано банкрутами, та/або які не перебувають на стадії ліквідації;

які не мають на 1 число місяця, в якому приймається рішення про включення до зведеної відомості отримувачів субсидії, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС.

Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на 2021 рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж­на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.

Для отримання субсидії необхідно подати до 15 листопада обласній комісії Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації у паперовому вигляді такі документи:

заявку на отримання субсидії;

довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

письмове підтвердження, що отримувачу в цьому році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;

письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
         акт про висів насіння;

заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);.

акт про збір врожаю.

Площі посівів сільськогосподарських культур, на які виділено субсидію новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», не підлягають виділенню субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь за напрямом «державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь».

При затвердженні форм відповідних документів, які подаються для нарахування бюджетної субсидії Мінагрополітики за вищезазначеним напрямом буде поінформовано додатково.

Сердечно вітаю Вас з Днем міста! Наше славне місто Коростишів відзначає свою 522-у річницю!

Місто Коростишів займає особливе місце у серцях тих, хто тут народився, і тих, хто тут колись працював чи навчався, приїздив у гості чи бував проїздом.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Коростишів. Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста. А особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і розруху, але вистояли, не втратили віри, і відродили місто. Вітаємо також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

Міський голова                                                    І.М.Кохан

місто

На Житомирщині триває реалізація Програми Президента України “Велике будівництво”. Одним з її пріоритетних напрямків є розбудова мережі сучасних дитячих садочків.

Так сьогодні в рамках програми в Житомирській області відкрили новий та сучасний садочок ДНЗ «Малятко» в с. Станишівка Житомирського району. Це вже другий такий заклад для Станишівської громади.

На відкриття закладу  долучились голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та голова Житомиської райдержадміністрації Юрій Денисовець.Для усієї громади сьогодні було справжнє свято, адже жителі села вже  давно чекали на цей садочок. А тепер 60 веселих малюків, та не менш щасливих батьків зможуть насолоджуватись прекрасними умовами освітнього закладу.

«Кожен зданий проєкт програми Президента «Велике будівництво» засвідчує, що найголовніше – це бажання робити гарні справи для людей, а сили та можливості – знайдуться!»- зазничив Віталій Бунечко

Весь садочок облаштований для максимально комфортних умов як для малечі, так і для працівників закладу. Він обладнаний сучасною технікою, зручними меблями, іграшками та затишним внутрішнім двором з майданчиками й територією для вуличних ігор.

«Найбільш вразило  те, що тут подбали про діток з обмеженими фізичними можливостями та облаштували спеціальний ліфт для зручності.»- прокоментував Юрій Денисовець

пп 5пп

пп 1 пп 2

пп 3 пп 4

пп 5 пп 6

пп 7 пп 8

пп 9 пп 10

 

Аукціон з умовами

1. Окреме майно - нежитлове приміщення банківської будівлі загальною площею 105,7 кв.м (Житомирська обл., Пулинський р-н, с. Соколів, вул. Миру, 4-Г). Стартова ціна – 89 211.00 грн. Останній день подачі заяв - 23.09.2021 до 19:57. Аукціон розпочнеться 24.09.2021 о 13:32.

https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-08-22-000005-2

Аукціон без умов

1. Окреме майно - приміщення гаражів загальною площею 270,2 кв.м. (Житомирська обл., м.Малин, вул. Винниченка, 21 б). Стартова ціна – 1126,00 грн. Останній день подачі заяв – 23.09.2021 до 20:04. Аукціон розпочнеться 24.09.2021 о 14:23.

https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-08-22-000007-2

2. Окреме майно Липницького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» (Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р-н, вул. Заводська, 1 та вул. М Жука, 127; Коростенський (Овруцький р-н), с. Ігнатпіль, вул. Залізнична, 21-а). Стартова ціна – 21 627 384,38 грн. Останній день подачі заяв – 12.10.2021 до 19:47. Аукціон розпочнеться 13.10.2021 о 13:38.

https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-09-15-000117-1

Бюлетень приватизацій від 15 вересня

У Житомирській області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочали облаштування сучасної дороги, що пролягає до Біотехнологічного ліцею у селі Радовель.

Так, триває капітальний ремонт ділянки дороги до станції Пояски, що розташована в Олевській громаді.

«Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» ще одна білощебенева дорога у Житомирській області перетвориться найближчим часом на сучасне асфальтове дорожнє покриття. Важливість цього маршруту полягає у тому, що він є основною дорожньою артерією із низкою населених пунктів, в одному з яких знаходиться передовий освітній заклад Житомирської області – біотехнологічний ліцей у селі Радовель. Тож нова дорога забезпечить не лише комфортне пересування територією області, а й зробить легким шлях до нових знань дітям з різних куточків Житомирщини на інших областей України, що навчаються у ліцеї», – повідомив голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Ремонт дороги передбачає фрезерування існуючого покриття, влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші та влаштування поверхневої обробки. Крім відновлення покриття автошляху у вартість робіт включено нанесення дорожньої розмітки на всій відремонтованій ділянці дороги та заміна дорожніх знаків.

На сьогодні дорожниками вже влаштовано більш ніж 3 кілометри вирівнюючого шару та розпочато процес влаштовується верхнього шару покриття асфальтобетонної суміші. Загалом буде облаштовано понад 7 кілометрів дорожнього покриття.

Нагадаємо, що Віталій Бунечко відвідав спортивні заклади області, які планується реконструювати у 2022 році.

А голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк оглянула хід виконання капітального ремонту автодороги Андрушівка-Червоне-Закутинці.

1709 1709

1709 1 1709 2

1709 3 1709 4

(оприлюднюється на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія: Коростишівська міська рада; 12500 Житомирська область, м.Коростишів. вул.Володимирська,1, код ЄДРПОУ 04053660; орган місцевого самоврядування.

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (лапароскопічна стійка з комплектом обладнання), (НК 024:2019: 32617 — Система лапароскопічна, багаторазового використання)

Вид закупівлі: відкриті торги

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Якісні та технічні характеристики визначено відповідно до потреб операційного відділення Замовника (КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна»), з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі та вимог законодавства.

Для виконання завдань/функцій КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна», Замовник повинен забезпечити необхідним обладнанням з метою здійснення для населення сучасних операційних втручань через лапароскопічний доступ

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення:

Бюджетні призначення та очікувана вартість закупівлі становлять 1400000,00грн.

Для визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз декількох комерційних пропозицій різних фірм на ринку медичного обладнання. Очікувана вартість була визначена згідно мінімальної запропонованої ціни.

Назва наменклотурної позиції Ціна за одиницю від 3-х постачальників медичного обладнання (грн) Мінімальна ціна (грн)
ТОВ «ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА» ТОВ «МЕД ЕКСІМ» ТОВ «МК «КАРДІО»
1 2 3 4 5
Набір для лапароскопічних операцій та електрохірургічний коагулятор 1 531 743,51 1 396 092,78 1 513 111, 78 1 396 092,78

Уповноважена особа                                               О.В.Пастушкевич

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Міжнародний автошлях М-21 проходить територією Житомирської та Вінницької областей. Його загальна протяжність становить 401,7 км.

Довідково. Генпідрядник: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», субпідрядник: ТОВ «СП «Автострада». Строк виконання робіт: до 31.12.2022 року.

ВІДЕО ТУТ