1.«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,10га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд що розташована вул.Весняна,14-В с. Стрижівка» на території Стрижівського старостинського округу Коростишівської міської ради, згідно рішення сімдесят четвертої сесії сьомого скликання Коростишівської міської ради від 21.05.2029 року №745 «Про розроблення детального плану території»

Замовник: Коростишівська міська рада.

Розробник: ПП «Містобудівна політика».

2. «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована в м.Коростишів, вул.Соборна Площа з метою визначення параметрів забудови для будівництва церкви Святого Івана Хрестителя, згідно рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради від 07.05.2020 за №82 «Про розроблення детального плану території з метою визначенням параметрів земельної ділянки для будівництва та обслуговування церкви по вул.Соборна Площа».

Замовник: Коростишівська міська рада.

Розробник: ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Архіград»

Мета розробки детальних планів: Впорядкування та розпланування території і визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок:

вул.Весняна,14-В в с. Стрижівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд.

вул.Соборна Площа в м. Коростишів для будівництва церкви

З 29.01.2021 року по 28.02.2021 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів територій по вищезазначеним об’єктам.

       З відповідною проектною документацією по детальних планах територій ( графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради htts://(Korostyshiv-rada.gov.ua).

       Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 28.02.2021 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-10

           2 березня 2021 року відбудеться громадське обговорення: 1.детального плану території розташованої по вул.Весняна,14-В с.Стрижівка

2.детального плану території розташованої по вул.Соборна Площа м.Коростишів за адресою: м.Коростишів, вул.Володимирська,1

       Місце проведення : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1 початок о 14.00 год.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Коростишівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника фінансового управління Коростишівської міської ради, тимчасово, на період роботи на виборній посаді основного працівника.

            Кваліфікаційні вимоги :

            - вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

            - громадянство України;

            - стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах
державної служби або досвід роботи за фахом на підприємствах, установах
та організаціях незалежно від форми власності не менше 5 років.

            - вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером.

            Для участі в конкурсі подаються:

            - заява на ім’я міського голови;

            - згода на обробку персональних даних

            - фотокартка розміром 4х 6 см (2шт);

            - особова картка (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;

            - копії документів про освіту з додатком, документа, який посвідчує особу,  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), трудової книжки;

            - декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (в електронному вигляді).

                Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня його оголошення.

            Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у Коростишівській міській раді за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська,1 або за номерами телефонів: 58304; 58306.

Увага!!!


25 січня 2021 року з 09 год. до 16 год. , мікрорайон «Льонозаводу»
а саме вул.Потєхіна, Гелевея, Броницького,Сидоренка, Жиляєва, Леваневського, Варшавська, Героїв Чорнобиля буде припинено подачу води у зв'язку з проведенням ПАТ «Коростишівський льонозавод» ремонтних робіт трансформатора та електромережі.
Після закінчення робіт водопостачання буде відновлено.

Адміністрація МКП «Водоканал»

Згідно розпорядження міського голови №4 "Про утворення робочої групи з питань наповнення і збільшення надходжень до бюджету" від 20.01.2021 року утворено робочу групу з питань наповнення і збільшення надходжень до бюджету, відповідно засідання утвореної робочої групи планується на 27 січня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради. Членів відповідної робочої групи запрошуємо прийняти участь у засіданні.

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) (далі - Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому КМУ.

Пунктом 9 Положення передбачено, що призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій (далі- УСЗН РДА).

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1282 та Постановою від 23.12.2020 №1324 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесено зміни до Положення, а саме:

  • з 1 листопада 2020 року житлова субсидія на * загальних підставах призначається особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема шляхом успадкування;
  • при призначенні субсидії враховується не опалювальна площа житла, а загальна площа житлового приміщення, що не перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку і 230 кв. метрів для індивідуальних будинків. У разі перевищення вищезазначених норм, житлова субсидія не призначається (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);
  • за рішенням комісії призначається житлова субсидія домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебування за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Призначення житлової субсидії та інформування заявника про результати розгляду документів відбувається у термін до 10 днів або до 30 днів у виключних випадках — якщо це потребує складання акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї та прийняття відповідного рішення комісією при місцевих органах влади.

Також звертаємо увагу, що відповідно до постанови від 23.12.2020 №1324 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги розмір призначеної їм

житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховується.

З 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються від громадян УСЗН РДА лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами відділу соціального захисту населення та Управління центру надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради за адресою: вул.Соборна ПлощаЛ8, м.Коростишів з 8:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Консультацію щодо оформлення житлової субсидії можна отримати за телефонами: (04130) 50052 відділ соціального захисту населення Коростишівської міської ради; Управління ЦНАП Коростишівської міської ради (04130) 52588; (04130) 52936 та 52935 УПСЗН Коростишівської РДА.

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України повідомляє про старт Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2021, який організовують Державна служба України з питань праці та редакція журналу «Охорона праці».   

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років у трьох вікових групах:

- перша – від 6 до 10 років;

- друга – від 11 до 14 років;

- третя – від 15 до 18 років.

Тематика конкурсу:

- безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності;

- протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.

Конкурс проводиться у два етапи.

І етап

1) До 15 лютого 2021 року учасники надсилають малюнки до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Дежпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти/ Контактна інформація територіальних органів Держпраці).

2) Обласне журі визначає 9 робіт (І, ІІ, ІІІ місця в кожній віковій групі), які виходять у фінал.

3) Автори робіт, які посіли І, ІІ ІІІ місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці»

ІІ етап

1) До 15 квітня 2021 року журі фіналу визначає переможців (І, ІІ, ІІІ місця) у кожній віковій групі.

2) Напередодні 28 квітня переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Докладна інформація про конкурс на сайті http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2021/ та за тел.(044)333-73-93

ohorona

 

12 січнягрупоюпіротехнічнихробітУправління ДСНС в Житомирськійобластібулознищено 1 вибухонебезпечний предмет часівминулихвійн, виявленийнапередодні в Коростишівськомурайоні.

138602440 3375817565856656 8692176644194540783 o

У с. Три Копцінебайдужийгромадянинпід час прогулянки в лісізнайшовнімецькийАртилерійський снаряд калібром 76 мм часів ВВВ та відразу ж повідомив про знайденузнахідкурятувальників.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж повідомте про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте боєприпаси без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.

Коростишівськийрайонний сектор

У ДСНС України у Житомирськійобласті