Шановний Сергіє Олексійовичу!

images 20180

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров'я,

щастя і добробуту , великих успіхів і здобутків

у всіх справах, довгих років життя у міцному родинному колі.

Нехай Вас завжди супроводжує вдача, розуміння і підтримка

з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення.

Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією коронавірусу, різко погіршується психологічний стан людей, що призводить до значного збільшення кількості розлучень, нервових зривів тощо.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я також публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті.

Зважаючи на це, Київська міська влада запустила Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (https://moncenter.eduhub.in.ua), яка розташована на порталі Освітнього Хабу міста Києва (https://eduhub.in.ua).

На платформі ви маєте можливість щоденно і абсолютно безкоштовно:

-       отримувати індивідуальні онлайн консультації від висококваліфікованих психологів-тренерів з емоційного інтелекту та кар’єрного консультування Освітнього Хабу міста Києва,

-       брати участь у освітньому марафоні «#навчайся вдома» та навчатись м’яким навичкам, які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію, а також англійській мові,

-       займатись спортивними тренуваннями онлайн,

-       «відвідувати» найкращі вистави та музеї Києва, України та світу,

-       брати участь у цікавих челенджах,

-       «відвідувати» Дитячий садок онлайн (https://eduhub.in.ua/courses/dityachiy-sadok-online).

Таким чином, даний проєкт надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку, консультації для тих, хто втратив або хоче змінити роботу та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині. В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки КМДА з протидії COVID-19.»

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-11-77 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я по батькові та адреси особи, яка їх подає, юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

088
У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!
Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

Шановний Олексіє Михайловичу !

images 1002

З днем народження сердечно Вас вітаєм,
Щиро радості і щастя побажаєм,
І здоров’я щоб міцним було,
А життя, як маків цвіт, цвіло !

Щоб збувались мрії і бажання,
Не втрачались віра, сподівання,
Серце радість щедро полонила,
Бог давав і розуму, і сили !

Дім ваш буде щирим і привітним,
І кохання в ньому хай розквітне,
Хай збереться за столом рідня,
Буде повним, радісним життя !

Шановна Валентино Яківно!

buket

Щиросердно вітаємо Вас із Днем народження і бажаємо міцного здоров’я, молодості душі, успіхів на багато-багато літ!
      Нехай доля благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей
     Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.