З метою дотримання заходів безпеки направлених на запобігання поширенню інфекції коронавірусу, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено масові зібрання людей на період Великодніх свят та поминальних днів на території населених пунктів Коростишівської об’єднаної територіальної громади.

Наголошуємо мешканцям населених пунктів Коростишівської міської ради, що на період поминальних днів буде тимчасово припинено доступ до кладовищ.

Прибирання могил на кладовищі рекомендовано проводити лише за умов дотримання заходів особистої безпеки.

Адміністрація КП «Коростишівський комунальник»

Телефон для довідок : 5-29-62

В.о. старост старостинських округів

Адміністрація КП «Коростишівська комунальна служба» інформує Вас, що підприємство працює в штатному режимі. Прийом громадян проводиться щоденно з 8.00 до 17.00 години, крім суботи та неділі. Диспетчерська служба працює цілодобово без вихідних.

Обмеження стосується тільки кількості людей, які можуть обслуговуватися одночасно. Додаткова інформація розміщена на дверях кожного кабінету. Наші працівники працюють в засобах індивідуального захисту. Щоденно проводиться дезінфекція адмінприміщення.

Під час карантину підприємство надає послуги по управлінню, але для надання послуг необхідні кошти (внески мешканців). Якщо мешканці не будуть сплачувати внески, підприємству буде вкрай складно надавати послуги з управління багатоквартирними будинками, ми будемо змушені зменшити чисельність працівників, використання матеріалів, ПММ, кількість поточних ремонтів під’їздів та інше, що в подальшому призведе до погіршення оперативності та якості надання послуг. Тому звертається з проханням до мешканців вчасно здійснювати платежі за спожиті послуги з управління багатоквартирними будинками.

Оплату по поточних платежах та заборгованості за наданні послуги з управління багатоквартирними будинками, можна здійснювати дистанційно через «Приват 24», за наступним розрахунковим рахунком UА883117440000026003055910139. В бухгалтерії підприємства, у робочих відділеннях банків: ПАТ «Ощадбанк», «Приватбанк» та у поштових відділеннях.

Також з метою недопущення розповсюдження захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-19, працівники комунального підприємства «Коростищівська комунальна служба» 3 01.04.2020 року проводиться дезинфекції під’їздів в багатоквартирних житлових будинках.

Зокрема, спецрозчином оброблятися майданчики перед входом у під’їзди, вхідні двері та ручки, кодові замки, перила, стіни та підлоги на поверхах, лавки біля під’їздів. Обприскуватися місця загального користування спеціальним хлоровмісним засобом.

Про власну безпеку мають подбати і самі мешканці будинків. Необхідно дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, обов’язково ретельно мити руки, систематично прибирати поверхні біля своєї квартири, обробляти їх дезінфікуючими засобами.

Контактні телефони 5-09-91, моб. 0963878334 диспетчерська, 5-09-88 бухгалтерія.

На виконання протокольних рішень за результатами селекторної наради від 25.03.2020 року під головуванням Президента України Зеленського В.О. щодо питань, пов’язаних із запобіганням виникненню та поширенню, локалізацією та ліквідацією спалахів корона вірусної хвороби (COVID-19) в регіонах України, нагадуємо про обмеження проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва, а також масового перебування громадян у таких будівлях і місцях!

Бережіть власне здоров’я!

У зв'язку із запровадженням карантинних заходів, викликаних поширенням інфекції коронавірусу, появою нових стресових ситуацій та можливих фінансово-економічних труднощів збільшуються ризики вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Коростишівська міська рада, як координатор на місцевому рівні напрямку запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі нагадує, що домашнє насильство – це дії або, навпаки, бездіяльність не тільки фізичного, а й психологічного, сексуального або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї або між родичами, незалежно від того, спільно чи окремо вони проживають.

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), з метою упередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час карантину працюють служби і установи, які незалежно від карантинних обмежень надають підтримку та допомогу постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

           Отже, якщо Ви зіткнулися із домашнім насильством або стали свідком цього явища, Вам завжди нададуть допомогу за наступними номерами та в таких установах і службах:

 • 15-47 – Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними й конфіденційними;
 • 0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України;
 • 102 – районний відділ поліції;
 • 103 – виклик бригади швидкої медичної допомоги;
 • 5-83-87 – КУ «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради;
 • 5-10-50 – служба у справах дітей Коростишівської міської ради;
 • 5-10-50 – головний спеціаліст соціального захисту населення Коростишівської міської ради;
 • Заступник міського голови, який координує соціальну сферу, в.о. старост старостинських округів - усі ці люди наразі є персонально відповідальними за реагування на випадки насильства. Тому вони також є джерелом отримання допомоги.

Контакти:

 • 5-83-09 – заступник міського голови;
 • 74-2-22 – Більковецький старостинський округ;
 • 72-6-19 – Віленьківський старостинський округ;
 • 75-2-86 – Вільнянківський старостинський округ;
 • 72-2-23 – Вільнянський старостинський округ;
 • 74-4-35 – Здвижківський старостинський округ;
 • 75-2-31 – Квітневий старостинський округ;
 • 72-4-35 – Кропивнянський старостинський округ;
 • 79-2-36 – Щигліївський старостинський округ;
 • 78-3-44 – Стрижівський старостинський округ;

Пам'ятайте, що насильству немає виправдання. Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я.

Враховуючи, що переважна частина людей продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. Протягом робочого дня проводити протирання поверхонь комп’ютера (клавіатура, «миша»).

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов’язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення.

Пам’ятку розроблено у відповідності до рекомендацій ВООЗ.

Коростишівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській обл.