ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ ВІД 22 ЛИСТОПАДА 2012 РОКУ

1
Про роботу виконавчих органів Коростишівської міської ради за період з 16.11.2011 року по 16.11.2012 року. (скачати)
2
Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2013 рік. (скачати)

Програми соціально-економічного розвитку міста Коростишева, сіл

Теснівки та Бобрика на 2013 рік.(скачати)

3
Про освоєння капітальних вкладень в 2012 році. (скачати)
4
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради, прийнятих у міжсесійний період. (скачати)
5
Про хід виконання депутатських запитів. (скачати)
6
Про технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку. (скачати)
7
Про дозвіл на виготовлення державних актів на право власності на земельні ділянки. (скачати)
8
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. (скачати)
9
Про затвердження документації із землеустрою. (скачати)
10
Про земельні ділянки для городництва. (скачати)
11
Про попереднє погодження місця розміщення тимчасової споруди. (скачати)
12
Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення. (скачати)
13
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення. (скачати)
14
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. (скачати)
15
Про внесення змін до Статуту КП «Коростишівський комунальник». (скачати)
16
Бюджетний регламент Коростишівської міської ради. (скачати)
17
Про розгляд клопотання громадської організації «Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів та молоді». (скачати)
18
Про розгляд листа адміністрації КП «Теплосервіс». (скачати)
19
Про розгляд листа адміністрації дошкільного навчального закладу ясла-садок № 8 «Барвінок». (скачати)
20
Про звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільного навчального закладу. (скачати)
21
Про затвердження ставок на нерухоме майно на 2013 рік. (скачати)
22
Про встановлення ставки єдиного податку. (скачати)
23
Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Коростишівської міської ради шостого скликання від 10.07.2012р. № 390 «Про надання дозволу про передачу основних засобів з балансу КП «Теплосервіс» на баланс дошкільного навчального закладу ясла-садок № 13 «Ялинка». (скачати)
24
Про хід виконання попередніх рішень міської ради. (скачати)