Проекти рішень виконавчого комітету міської ради від 19 листопада 2014 року

1.
Про виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2014 рік, за підсумками 9-ти місяців поточного року.
2.
Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги населенням міста та іншими споживачами.
3.
Про участь підприємств, організацій, установ усіх форм власності та населення міста в очищенні вулиць, площ, парків, скверів, прибудинкових та інших територій від снігу під час снігопадів в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
4.
Про роботу громадської комісії у справах неповнолітніх.
Інформує: Нагорна Н.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
5.
Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на території Коростишівської міської ради.
6.
Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчому комітеті Коростишівської міської ради.
7.
Про надання матеріальної допомоги.
8.
Про надання допомоги на поховання.
9.
Про зняття дисциплінарного стягнення.
10.
Про додаткове маркування походження товарів у закладах торгівлі на території Коростишівської міської територіальної громади.
11.
Про встановлення зручного для населення режиму роботи закладів торгівлі та сфери обслуговування.

12.
Про розгляд звернення МПП «Обрій – 2».

Інформує: Руденко Н.О. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету міської ради

13.
Про затвердження порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, у разі втрати, крадіжки
або пошкодження оригіналу документа