ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ДВАДЦЯТЬ ШОСТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ ВІД 14 ЛЮТОГО 2013 РОКУ

1
Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2012 рік. (завантажити)
2
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2012 рік. (завантажити)
3
Про технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку. (завантажити)
4
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. (завантажити)
5
Про затвердження документації із землеустрою. (завантажити)
6
Про попереднє погодження місця розміщення тимчасової споруди. (завантажити)
7
Про розірвання договору особистого строкового сервітуту. (завантажити)
8
Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди. (завантажити)
9
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення. (завантажити)
10
Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення. (завантажити)
11
Про внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення. (завантажити)
12
Про призупинення дії рішення двадцятої сесії Коростишівської міської ради від 10 липня 2012 року № 349 «Про надання згоди на прийняття медичного закладу у комунальну власність Коростишівської міської ради». (завантажити)
13
Про звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільного навчального закладу. (завантажити)