Проекти рішень виконавчого комітету міської ради від 18 березня 2015 року

1.
Звіт директора комунального підприємства «Коостишівська комунальна служба» Серьожкіна М.М. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2014 рік.
Інформує: Серьожкін М.М. – директор КП «Коростишівська комунальна служба»

2.
Звіт директора КП «Коростишівська комунальна служба» Серьожкіна М.М. про облік відповідно до закону житлового фонду, здійснення контролю за його використанням.
Інформує: Серьожкін М.М. – директор КП «Коростишівська комунальна служба»

3.
Звіт директора комунального підприємства «Коростишівський комунальник» Кохана І.М. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2014 рік.
Інформує: Кохан І.М. – директор КП «Коростишівський комунальник»

4.
Про забезпечення збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів на території міста Коростишева, сіл Теснівка та Бобрик.
Інформує: Кохан І.М. – директор КП «Коростишівський комунальник»

5.
Звіт директора МКП «Водоканал» Степаненка В.М. про надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення мешканцям міста Коростишева.
Інформує: Степаненко В.М. – директор МКП «Водоканал»

6.
Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на території Коростишівської міської ради.
Інформує: Нагорна Н.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7.
Про стан надходження коштів за використання земельних ділянок за 2014 рік на території міської ради.
Інформує: Сорока О.В. – спеціаліст І категорії юридичного відділу виконавчого комітету міської ради

8.
Про План роботи виконавчого комітету Коростишівської міської ради
на ІІ квартал 2015 року.
9.
Про надання матеріальної допомоги.

10.
Про встановлення зручного для населення режиму роботи закладів торгівлі та сфери обслуговування.

11.
Про облік громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов.
Інформує: Новік О.І. – провідний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету міської ради