ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 30 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ ВІД 29 СЕРПНЯ 2013 РОКУ

Про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика за 6 місяців 2013 року.
 Про хід виконання заходів щодо підготовки житлово – комунального господарства, закладів освіти та об’єктів соціальної сфери міської ради до роботи в осінньо – зимовий період 2013 – 2014 роки.
Про затвердження міської Програми поліпшення охорони праці, промислової безпеки і гігієни праці та виробничого середовища на 2013 – 2015 роки на підприємствах міської комунальної власності міста Коростишева.
Звіт про виконання міського бюджету за І –е півріччя 2013 року.
Про розгляд листа районної державної адміністрації від 16.05.2013 № 02-31/2059.
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради прийнятих у міжсесійний період.
Про технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Про передачу земельних ділянок у власність.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
Про затвердження документації із землеустрою.
Про попереднє погодження місця розміщення тимчасової споруди.
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
Про поновлення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
Про розгляд листа адміністрації КП «Коростишівський комунальник».
Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Коростишівської міської ради шостого скликання від 29.05.2013 року № 591 «Про передачу основних засобів з балансу міської ради на баланс міських комунальних підприємств та дошкільних закладів освіти».
Про звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільного навчального закладу.
Про розгляд листа гр. Шапаренко О.В.
Про включення об’єктів комунальної власності міської ради в перелік для проведення конкурсів на право оренди майна територіальної громади міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика.
Про передачу на баланс КП «Коростишівський комунальник» основних засобів.