Проекти рішень виконавчого комітету міської ради від 20 травня 2015 року

1.
Про підсумки проведення опалювального сезону в місті Коростишеві 2014-2015рр. та затвердження Заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти міської ради, та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2015-2016рр.

2.
Про дотримання санітарно-ветеринарних вимог, потипожежних вимог та Правил при здійснені торгівельної діяльності продовольчими товарами на кооперативному ринку.

3.
Про підсумки проведення благоустрою навесні 2015р. на території Коростишівської міської ради.

4.
Про роботу інспекції з благоустрою КП «Коростишівський комунальник».
Інформує: Кохан І.М. – директор КП «Коростишівський комунальник»

5.
Про організацію оздоровлення дітей у літній період 2015 року з метою запобігання бездоглядності неповнолітніх під час літніх канікул.
Інформує: Нагорна Н.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6.
Про План роботи виконавчого комітету Коростишівської міської ради на ІІІ квартал 2015 року.

7.
Про надання матеріальної допомоги.

8.
Про надання допомоги на поховання.