Рішення 38 сесії міської ради шостого скликання від 03 квітня 2014 року

Рішення сесії
№ рішення
1
Про Програму утримання житлового фонду, прибудинкових територій, покращення технічного стану будинків комунальної власності міста ОСББ на 2014 рік.

2
Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
3
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради та розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період.
4
Про технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
5
Про передачу земельних ділянок у власність.
6
Про продовження строку дії рішення Коростишівської міської ради.
7
Про затвердження документації із землеустрою.
8
Про внесення змін до рішення Коростишівської міської ради.
9
Про розгляд клопотання Коростишівської районної ради.
10
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
11
Про поновлення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
12
Про розгляд заяв ФОП Смоловського А.А. та ФОП Савєльєвої А.А.
13
Про списання балансу МКП «Водоканал» основних засобів.
14
Про розгляд листа Коростишівської ОДПІ.
15
Про звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільного навчального закладу.
16
Про надання додаткових пільг інвалідам по зору, які проживають на території Коростишівської міської ради.
17
Про поновлення договорів оренди майна територіальної громади м. Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика.
18
Про затвердження Правил торгівлі на Пр «Кооперативний ринок».
19
Про затвердження Статуту Коростишівського міського комунального підприємства «Водоканал» у новій редакції.
20
Про поновлення договорів особистих строкових сервітутів земельних ділянок.
21
Про затвердження Порядку набору дітей до комунальних дошкільних навчальних закладів Коростишівської міської ради.