Спортивні ігри серед школярів з легкої атлетики

19 травня 2018 року на базі стадіону «Шахтар» відбулися   Спортивні ігри школярів з легкої атлетики.

У Спортивному святі взяли участь навчальні заклади Коростишівської міської ради, Коростишівської районної державної адміністрації та школярі-спортсмени Коростишівської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат.

DSCN0463

Захід розпочався урочисто мистецько - спортивним святом.

Почесними гостями свята були: Кохан І.М. – голова Коростишівської міської ради, Бондарчук С.В.-голова Коростишівської районної ради, Денисовець Ю.М.- заступник Коростишівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Джаман І.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради, Пархалевич І.І. – начальник відділу освіти Коростишівської РДА.

Команди школярів навчальних закладів впевнено пройшли всі види змагань з легкої атлетики, показали свої спортивні напрацювання та досягнення, отримали позитивні емоції.

DSCN0472

За результатами змагань 1-х міських Спортивних ігор школярів з легкої атлетики ІІІ-є місце посіла команда школярів Коростишівської ЗОШ І-ІІІст.№3, ІІ-е місце команда Коростишівського НВК «Школа-ліцей», І-е місце команда Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім. Т.Г.Шевченка.

DSCN0452

Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради   висловлює подяку керівникам освітніх закладів та педагогічним працівникам за підготовку та участь школярів в Спортивних іграх з легкої атлетики.

DSCN0438