«Зоряний олімп - 2018»!

Для кожної країни найбільшою цінністю є освіченні люди, які знайшли своє місце в житті, реалізували свої творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Особлива роль у суспільстві належить обдарованій особистості, яка потребує особливої уваги та підтримки, а це можливо лише завдяки співпраці. Саме з цією метою 21 травня 2018 року у актовій залі музичної школи відбулося свято обдарованих дітей «Зоряний олімп - 2018»!   Це свято для тих, хто своїми працею і талантом заслужив   почесне право називатися гордістю нашого краю.

Церемонія нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН відбулася за підтримки Тетяни Володимирівни Клименчук – представника депутата Верховної ради України Павла Дзюблика,  міського голови Івана Михайловича Кохана, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Миколайовича Денисовця, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ігоря Васильовича Джамана,заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту, голови Молодіжної громадської Ради Сергія Юрійовича Вдовенка.  За видатні результати та перемоги  переможцям вручили  дипломи, подарунки та грошові премії.

Цього року учні закладів освіти  Коростишівської міської ради вибороли 45 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та 10 на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, а Матіяш Дар’я, Кириленко Марія – учениці гуманітарної гімназії №5 ім. Т.Г.Шевченка та Кропивницька Анна – учениця Коростишівського НВК «Школа-ліцей» ім.Л.Х.Дарбіняна отримали дипломи ІІ ступеня на Всеукраїнському етапі предметних олімпіад. Команди  Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім.Т.Г.Шевченка отримали дипломи  ІІІ ступеня в турнірі юних філософів та релігієзнавців, юних правознавців та юних журналістів на Всеукраїнському етапі інтелектуальних конкурсів.

Шлях до перемог – тернистий і нелегкий. Це наполеглива щоденна праця на уроках і після уроків, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. Сьогоднішні перемоги наших школярів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій.

DSCN0547 DSCN0512