Семінар-тренінг для успішної підготовки до складання ЗНО.

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти звертається з проханням сприяти участі учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти Житомирської області у безкоштовному семінарі-тренінгу з написання власного висловлення для успішної підготовки до складання ЗНО з української мови і літератури у 2020 році.

Семінар-тренінг буде проведено 8 лютого 2020 року об 11.00 год на базі Державного університету «Житомирська політехніка» (вул. Чуднівська, буд. 103).

У програмі семінару:

- ознайомлення із особливостями правильного написання власного висловлення (30 хв);

- пробне написання власного висловлення (60 хв);

- ознайомлення з особливостями вступу до університету (20 хв).

Для якісного проведення семінару-тренінгу просимо провести підготовчу роботу щодо реєстрації учнів 11-х класів ЗЗСО на сайті Державного університету «Житомирська політехніка» (https://ztu.edu.ua), охочих взяти участь у заході, для визначення необхідної кількості друкованих матеріалів.

Реєстрація для участі у семінарі на сайті буде тривати з 20 січня до 05 лютого 2020 р. Закодовані бланки Б перевірять екзаменатори впродовж 10 днів з дня проведення тренінгу. Результати написання власного висловлення будуть оприлюднені на сайті Державного університету «Житомирська політехніка» (https://ztu.edu.ua).