"Куріння- епідемія легковажності"

  Проблема куріння настільки важлива й актуальна, що заборона куріння відзначається на рівні держави. На   боротьбу з пагубною звичкою у календарі виділено дві дати  31 травня - "Всесвітній день боротьби з курінням,  третій четвер  листопада  "Всесвітній день відмови від куріння ". У ці дні по всьому світу проходять анти тютюнові акції. Основна мета  проведення таких заходів - зміна свідомості курців та залучення для боротьби з ним, хто ніколи не курив чи зумів кинути.

IMG 20171114 163137 IMG 20171115 114159

 З цією метою у публічній бібліотеці була проведена цікава змістовна бесіда-протест : " Куріння- епідемія легковажності". Учасники  заходу дізналися про сумну статистику щодо куріння серед дітей та підлітків та його наслідки в дорослому віці,  були наведені цікаві  факти про хвороби курців-жінок, матусь з грудними дітьми і вагітних, які палять. Учням розяснювали, особливо дівчаткам, щоб вони розуміли , до яких страшних наслідків може призвести куріння майбутніх мам.

IMG 20171114 164347

 На завершення  ведучі заходу наголосили: "Памятайте, почати куріння легше, чи покинути. Отож краще не починати, адже життя таке пректрасне, але й коротке. Будьте мудрими та обережними - це допоможе вам зберегти здоров'я та життя, дасть можливість добитися поставленої мети.