II засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Коростишівській міській раді

16 березня 2020 року під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла Юрійовича Лукомського відбулося друге засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Коростишівській міській раді.

На порядок денний було винесено 11 питань, з них: надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав; надання висновку щодо визначення місця проживання дитини; надання погодження на перебування дітей в школі-інтернаті у вихідні та святкові дні, та надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна право користування яким мають діти.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

12501, Житомирська обл., м.Коростишів,  вул. Святотроїцька, 6.

каб. 34, 35, тел. (04130) 5-10-50; 5-10-90