Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Коростишівській міській раді

Під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла Юрійовича Лукомського, 14 лютого 2020 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Коростишівській міській раді.

На порядок денний було винесено 14 питань, з них: надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав; надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток та надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна право користування яким мають діти.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.