Проекти рішень виконавчого комітету міської ради від 16.03.2016 року

Назва рішень
№ рішень
1
Про розгляд Програми розвитку комунального підприємства «Водоканал» на 2016 рік.
2
Про розгляд Програми благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівка та Бобрик на 2016 рік.
Інформує: Криворучко С.П. – перший заступник міського голови
3
Про розгляд Програми охорони навколишнього середовища на 2016 рік.
4
Про розгляд Програми з утримання житлового фонду, прибудинкових територій, покращення технічного стану будинків комунальної власності на 2016 рік.
5
Про План роботи виконавчого комітету Коростишівської міської ради на ІІ квартал 2016 року.
Інформує: Путято Є.В. – керуючий справами виконавчого комітету міської ради
6
Про забезпечення контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, міського голови.
Інформує: Путято Є.В. – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

7
Про розгляд Програми з поліпшення соціального захисту населення міста Коростишів, сіл Теснівка та Бобрик на 2016 рік.
Інформує: Денисовець Ю.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
8
Про розгляд Програми відзначення державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, днів народжень, заохочення за заслуги перед містом Коростишів, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 рік.
9
Про розгляд Міської програми «Турбота» на 2016 рік.
10
Про розгляд Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Коростишівської міської ради, сіл Теснівка та Бобрик на 2016 рік.
11
Про стан надходження коштів за використання земельних ділянок за 2015 рік на території міської ради.
Інформує: Сорока О.В. – спеціаліст І-ї категорії виконавчого комітету міської ради.

12
Звіт директора комунального підприємства «Коростишівська комунальна служба» Серьожкіна М.М. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2015 рік.
Інформує: Серьожкін М.М. – директор КП «Коростишівська комунальна служба».
13
Звіт директора комунального підприємства «Коростишівська комунальна служба» Серьожкіна М.М. про облік житлового фонду, здійснення контролю за його використанням.
Інформує: Серьожкін М.М. – директор КП «Коростишівська комунальна служба».
14
Звіт директора МКП «Водоканал» Снітка В.Г. про надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення мешканцям міста Коростишева.
Інформує: Снітко В.Г. – директор МКП «Водоканал».
15
Звіт директора комунального підприємства «Коростишівський комунальник» Кучика В.М. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2015 рік.
Інформує: Кучик В.М. – директор КП «Коростишівський комунальник».
16
Про забезпечення збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів на території міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика.
Інформує: Кучик В.М. – директор КП «Коростишівський комунальник».