Проекти рішень виконавчого комітету міської ради від 19 серпня 2015 року

1.
Про підготовку закладів освіти Коростишівської міської ради до нового навчального 2015-2016 року.
Інформує: Нагорна Н.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

2.
Про результати фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності територіальної громади міста Коростишева за І півріччя 2015 року.
Інформує: Загарія І.С. – перший заступник міського голови

3.
Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті міської ради та на підприємствах комунальної власності територіальної громади міста Коростишева у І півріччі 2015 року.

4.
Про План роботи виконавчого комітету Коростишівської міської ради на ІV квартал 2015 року.

5.
Про надання матеріальної допомоги.

6.
Про встановлення інформаційних наметів політичною Партією «Блок Петра Порошенка».

7.
Про продовження дозволу ПП «Нордекс» на розміщення майданчика тимчасової торгівлі непродовольчими товарами з палаток і лотків у м.Коростишеві по вул. Чапаєва, 44-Б.