ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету міської ради від 18 лютого 2015 року

1.
Про проведення місячника з благоустрою, озеленення, санітарної очистки територій на території Коростишівської міської ради.
Інформує: Загарія І.С. – перший заступник міського голови

2.
Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2014 рік.
Інформує: Загарія І.С. – перший заступник міського голови

3.
Звіт директора комунального підприємства «Теплосервіс» Кравченка І.В. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2014 рік.
Інформує: Кравченко І.В. – директор КП «Теплосервіс»

4.
Звіт директора міського комунального підприємства «Водоканал» Степаненка В.М. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2014 рік.
Інформує: Степаненко В.М. – директор МКП «Водоканал»

5.
Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на території Коростишівської міської ради.
Інформує: Нагорна Н.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6.
Про стан розгляду звернень громадян у ІІ-му півріччі 2014 року у виконавчому комітеті міської ради та на підприємствах міської комунальної власності.
Інформує: Потійчук М.А. – керуючий справами виконавчого комітету міської ради