ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ДВАДЦЯТЬ ДЕВ`ЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ ВІД 17 ЛИПНЯ 2013 РОКУ

Про хід виконання Програми соціальної підтримки інвалідів на 2011 – 2016 роки.
Звіт постійної комісії з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради , прийнятих у міжсесійний період.
Про технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Про передачу  земельних ділянок у власність.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
Про затвердження документації із землеустрою.
Про виконання пункту 2 рішення двадцять восьмої позачергової сесії Коростишівської міської ради шостого скликання від 29 травня 2013 року № 576 «Про попереднє погодження місця розміщення тимчасової споруди».
Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії міської ради шостого скликання від 09.12.2010 року № 27 «Про врегулювання питань, пов’язаних із продажем земельних ділянок комунальної власності Коростишівської міської ради».
Про поновлення договору особистого строкового сервітуту земельної ділянки.
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Про розгляд звернення ФОП Паращенюка І.А. та ТОВ «Компанія Житомиравтотранс».
Про внесення змін до Статуту КП «Коростишівський комунальник».

Про внесення змін та доповнень до «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Коростишівської міської ради», затвердженого рішенням шістнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 16.02.2012 року №294.
Про внесення змін до рішення третьої сесії Коростишівської міської ради п’ятого скликання від 26.07.2006 року № 65 «Про розгляд клопотань Кп «Коростишівськиц комунальник».
Про звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільного навчального закладу.
Про план роботи міської ради на ІІ - ге півріччя 2013 року.