Рішення 7 сесії міської ради сьомого скликання від 17 березня 2016 року

Назва рішень
№ рішень
1
Про припинення повноважень депутата Коростишівської міської ради.

2
Про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2015 рік.

3
Про розгляд листа Коростишівської районної ради.

4
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради прийнятих у міжсесійний період.

5
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

6
Про затвердження документації із землеустрою.

7
Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.
8
Про попереднє погодження місця розміщення тимчасової споруди.

9
Про внесення змін до рішення 47 сесії Коростишівської міської ради 6 скликання від 24.03.2015 р. «Про встановлення ставок плати за землю».

10
Про скасування п.1.1. рішення 42 сесії Коростишівської міської ради 6 скликання від 06.11.2014 р. №854 «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою».

11
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

12
Про затвердження Програми благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2016 рік.

13
Про затвердження Програми розвитку міського комунального підприємства «Водоканал» на 2016 рік.

14
Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища на 2016 рік.

15
Про затвердження Програми з утримання житлового фонду, прибудинкових територій, покращення технічного стану будинків комунальної власності на 2016 рік.

16
Про затвердження Програми з поліпшення соціального захисту населення міста Коростишів, сіл Теснівка та Бобрик на 2016 рік.

17
Про затвердження Положення «Про порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення м. Коростишів пасажирським автомобільним транспортом загального користування на 2016 рік.»

18
Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, днів народжень, заохочення за заслуги перед містом Коростишів, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 рік.

19
Про затвердження Міської програми «Турбота» на 2016 рік.

20
Про внесення змін  до Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика та додатку №1  до Положення (типового договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика) затвердженого рішенням двадцять восьмої (позачергової) сесії шостого скликання від 29.05.2013р. №595.

21
Про затвердження Статуту Коростишівського дошкільного навчального закладу ясла – садок №13 «Ялинка» в новій редакції.

22
Про затвердження Статуту Коростишівського дошкільного навчального закладу ясла – садок №8 «Барвінок» в новій редакції.

23

Про передачу з балансу міської ради на баланс КП «Коростишівський комунальник» основних засобів.
24
Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради сьомого скликання від 01.12.2015 р. №13 « Про обрання голів постійних  комісій міської ради та затвердження їх складу».

25
Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради сьомого скликання від 01.12.2015 р. №15 « Про затвердження Регламенту роботи міської ради VII скликання».

26
Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Коростишівської міської ради, сіл Теснівка та Бобрик на 2016 рік

27
Про затвердження  статуту Коростишівського дошкільного навчального закладу ясла-садок №7 «Сонечко»,  в новій редакції