Про скликання тридцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять восьму сесію міської ради сьомого скликання 08 серпня 2017 року, о 10-ій годині, в сесійній залі міської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про врегулювання земельних відносин на території міської ради згідно чинного законодавства.
  2. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  3. Про затвердження документації із землеустрою.
  4. Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.
  5.  Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою учасникам бойових дій по вул.Гвардійській в м.Коростишеві.

1. Про затвердження Звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
  3. Про укладання договорів оренди комунального майна без проведення конкурсу.
  4. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
  5. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  6. Про розгляд заяв ТОВ «ГЕД ХОЛДІНГЗ» та ТОВ «ВЕРТІКС-МОЛЛ».
  7. Про запровадження системи «Рада Голос» та внесення змін до регламенту роботи Коростишівської міської ради VІІ скликання.
  8. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2017 рік.
  9. Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради.
  10. Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради прийнятих в міжсесійний період.
  11. Про проведення оптимізації закладів охорони здоров’я на території населених пунктів Коростишівської міської ради.

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за населеними пунктами міської ради; голову районної ради; голову районної державної адміністрації; начальників Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, структурних підрозділів міської ради; представників засобів масової інформації.

Міський голова                                                                                                 І.М. Кохан