Радіаційна розвідка

З метою підвищення рівня обізнаності про радіаційний фон навколишнього середовища населених пунктів України, Державним науково-технічним центром ядерної та радіаційної безпеки (ДНТ» ЯРБ) проводить інформаційний тур «Радіаційна розвідка містами України».

24.07.17 даний захід буде проводитись в місті Коростишеві, шляхом вимірювання вмісту радіонуклідів у повітрі, продуктах харчування, рідинах, ґрунтах тощо. За бажанням громадських і волонтерських організацій, державних і приватних підприємств та їх представників, є можливість надання фахівцями ДНТЦ ЯРБ даних  по вимірюванню на безоплатній основі.
  Окрім того, планується ряд зустрічей з громад кістю, представниками органів місцевого самоврядування, бізнесу, тощо. Проводитимуться презентації із сфери ядерної та радіаційної безпеки