Закриття літніх пришкільних таборів

Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради повідомляє про те, що 13-14 червня 2017 року відбулося урочисте закриття літніх пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, які функціонували при навчальних закладах Коростишівської міської ради.
20170531 103806 IMG 2938

Табірна зміна тривала з 29 травня по 13 (14) червня. Для учнів був організований корисний, культурно-оздоровчий відпочинок. Вихователі, а вони ж класоводи, класні керівники та весь персонал загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів пропонували учням різноманітну программу коллективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі – творення міцної шкільної родини.
IMG 20170531 120343 IMG 20170608 103535

Кожен табірмав свою назву: «Країна мрій» (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), «12 місяців» (Коростишівський НВК „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей інформаційних технологій" ім.Л.Х.Дарбіняна), «Капітошка» (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), «Веселкова країна» (Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т. Г. Шевченка), «Мрія» (Коростишівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня - гімназія» імені Олега Ольжича), «Сонцеквіт» (Щигліївська  ЗОШ І-ІІІ ст.), «Сузір’яталантів» (Більковецька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Соняшник» (Кропивнянський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад») та конкретну програму.
IMG 20170531 122313 Конкурс на кращий віночок1

Протягом відпочинку діти приймали участь у конкурсах, спортивних змаганнях, майстер-класах, квестах та виставках, проводились уроки фінансової грамотності представниками Приватбанку, свою роботу дітям презентували вихованці музичної та художньої шкіл. Також школярі відвідали фабрику «Рошен» в місті Києві, Свято-Духівський монастир, Поліська хата, Козацький кіш в селі Городське,Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги і т. д.
IMG 3203 поїздка до Житомирського драматичного театру1

Так учні прожили цікаві 14 днів. Вихаванцям загонів та переможцям змагань вручили грамоти, У ці радісні і водночас сумні хвилини начальники таборів від себе особисто подякували всім працівникам, які були причетні до цієї не легкої, але водночас необхідної роботи, батькам та дітям, які приймали активну участь у житті пришкільних таборів!