«Довіку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг»

Чудовими травневими днями, коли все довкола буяє і квітує, ми відзначаємо два найпрекрасніших родинних свята – День Матері та Міжнародний день сім’ї. Не оминули цієї дати в календарі   і бібліотекарі  дитячої бібліотеки.  У затишній,  по-родинному  теплій атмосфері пройшло свято матері: «Довіку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг» в читальному залі дитячої бібліотеки для матусь наших маленьких читачів.

21

Ведучі заходу розповідали про історію виникнення свята, яке прийшло до нас із далеких країн, традиції та звичаї святкування Дня Матері. В цей день  з дитячих уст лунали  пісні й вірші,  на честь найдорожчої в світі  людини – мами , слова вдячності й найщиріших побажань. Згадавши у своїх привітаннях ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, діти не могли викликати радісних сліз у матерів та бабусь .А на завершення свята матусі та бабусі отримали у подарунок букетики конвалії та листівки з привітанням.

3                     4