У Житомирському районі вшанували пам’ять полеглих Героїв

Віроломне вторгнення два роки тому російських військ на територію України стало кульмінацією загарбницької війни, яку країна-агресор розпочала у 2014 році.

Два роки болю, гірких сліз, непоправних втрат, віри і надії...

З нагоди 2-ї річниці цієї сумно пам'ятної дати в громадах Житомирського району відбулися меморіальні заходи.

Зокрема, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк разом із представниками Станишівської територіальної громади віддали шану пам'яті полеглим Захисникам, які знайшли вічний спочинок на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі.

Ми не маємо права забувати, якою ціною дається нам кожен крок до Перемоги. Пам'ятаймо про мужність та відвагу кожного Захисника, який віддав найцінніше - своє життя за вільну і незалежну Україну. Подякуймо Воїнам, які боронять рідну землю сьогодні.

24 місяці боротьби згуртували і загартувати українців та зробили ще сильнішими.

Слава Україні!

Героям слава!