СВЯТО НАШОГО МІСТА

Свято розпочалося зі злету у височінь на жовто-блакитних кульках плаката з привітальним написом «Коростишеву - 517». Загиблих воїнів АТО пом’янули хвилиною мовчання. Першим мешканців і гостей міста привітав міський голова І.М. Кохан, до його привітань приєдналися голова РДА В.М. Купрійчук, голова районної ради С.В. Бондарчук і почесний гість – депутат обласної ради М.Б. Марчинський. Колоритного забарвлення святу надавали виступи танцювальних колективів «Веселка», «Намисто», «Асорті», а також спортивної колони студентів педколеджу. Окрім того, на головній сцені міста привітали і відзначили Почесних громадян міста та нових громадян, внесених до Книги Пошани м. Коростишева. А також оголосили результати конкурсів, проведених до Дня міста виконавчим комітетом міської ради і нагородили переможців. Цього дня  в місті працювали виїзні ярмарки, виставки, дитячі атракціони і т.д. Завершальною крапкою свята став концерт фіналістів проекту «Голос країни – 2016».