ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ ТЕРИТОРІЇ

Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 року №333), відділ містобудування та архітектури Коростишівської міської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу території села Кропивня.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з 25.03.2023 до 05.04.2023р. в паперовому вигляді (вул. Дарбіняна,11, м.Коростишів), або в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Фізичні особи зазначають прізвища, імя та по батькові, місце проживання.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Документи за посиланням

Проект аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу села Кропивня Коростишівської міської ради.

Дата проведення громадського обговорення 06.04.2023р. за адресою: с. Кропивня, будинок культури.

Час проведення: 11:00 год.

Участь у проведенні громадського обговорення можуть взяти усі зацікавлені громадяни.