Розпорядження міського голови "Про скликання тридцятої сесії міської ради сьомого скликання "

КОРОСТИШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КОРОСТИШІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.03.2017                                                                                                 № 31____

Про скликання тридцятої сесії

міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тридцяту сесію міської ради сьомого скликання 30 березня 2017 року, о 10-ій годині, в сесійній залі міської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про врегулювання земельних відносин на території міської ради згідно чинного законодавства.
  2. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  3. Про затвердження документації із землеустрою.

1.3.    Про затвердження детального плану території.

1.4.    Про розгляд заяви гр.Радомського Юрія Олексійовича.

1.5.    Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.

1.6.    Про земельні ділянки для городництва.

1.7.    Про розгляд заяв ФОП Баклана В.А. та ФОП Совенка М.М.

1.8. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Коростишівської міської ради шостого скликання від 09 грудня 2010 року №27 «Про врегулювання питань, пов’язаних із продажем земельних ділянок комунальної власності міської ради».

1.9. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на надання права на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в населених пунктах Коростишівської міської ради та затвердження складу конкурсної комісії

2. Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно Коростишівської міської ради.

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради, прийнятих у міжсесійний період.

4. Про утворення старостинських округів.

5. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії Коростишівської міської ради від 12.01.2017 року № 12 «Про затвердження Положення про старост сіл Коростишівської міської ради об’єднаної територіальної громади».

6. Про розробку стратегічного плану розвитку Коростишіської міської ради об’єднаної територіальної громади на період до 2021 року.

7. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії міської ради VІІ скликання від 05.01.2017 №8 «Про утворення виконавчого комітету Коростишівської міської ради VІІ скликання та затвердження його персонального складу».

8. Про звіт постійної комісії міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

9. Про розгляд листа адміністрації дошкільного навчального закладу №5 «Льонок».

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної ради; голову районної державної адміністрації; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський голова                                                                             І.М.Кохан