УВАГА! Керівникам сільськогосподарських підприємств та власникам особистих селянських господарств, які здійснюють діяльність на території Коростишівської міської ради

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) має можливість надати (безоплатно) насіння гречки (канадська, перехреснозапильна) та кукурудзи для такої цільової аудиторії:

- малі та середні суб’єкти підприємництва (фермерські і сімейні господарства зернового та молочного напрямів) з земельним банком до 500 га;

- мікро суб’єкти підприємництва -  власники особистих селянських господарств  (ОСГ), які обробляють до 2 га землі.

Для отримання вищевказаного насіння заявку можна оформити заповнивши форму та надіслати на електронну адресу офісу USAIDkbozhkova@chemonics.com.

У разі виникнення  додаткових питань звертатися за тел. +380 (67) 554-56-67 – Божкова Ксенія.