Громадські вбиральні на території міського парку: оголошено громадські слухання

Про врахування пропозицій громадськості щодо впорядкування території міського парку поблизу дитячого майданчика для встановлення громадської вбиральні та проведення громадських слухань з питань впорядкування території міського парку поблизу дитячого майданчика з встановленням громадської вбиральні.

з 14.01.2022 року по 14.02.2022 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів для впорядкування території міського парку поблизу дитячого майданчику з встановленням громадської вбиральні.

Пропозиції просимо подавати до 14.02.2022 року до Коростишівської міської ради за адресою: м.Коростишів, вул. Володимирська,1, тел. 5-48-35

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: заступник міського голови Мілюхін В.В.

20 лютого 2022 року відбудеться громадське обговорення за адресою: м.Коростишів, вул. Володимирська,1.

Місце проведення: Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1 початок о 12.00 год.