Розпорядження міського голови Коростишівської міської ради Житомирської області від 21.12.2016 року №116

Коростишівська міська рада

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 21.12.2016 року                                                                      №116

Про скликання двадцять п’ятої  (позачергової) сесії міської ради
сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять п’яту  (позачергову) сесію міської ради сьомого скликання 22 грудня 2016 року, о 13- ій годині, в сесійній залі міської ради.

1. На розгляд сесії внести питання:

1.     Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Інформація начальника фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради Яковенко Є.П.

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський  голова                                                                           І. М. Кохан