Розпорядження міського голови від 29.11.2016 р.

КОРОСТИШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КОРОСТИШІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

____29.11.2016р._____                                                                       №__110___

Про скликання двадцять третьої (позачергової)
сесії міської ради
сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять третю (позачергову) сесію міської ради сьомого скликання 05 грудня 2016 року, о 10-ій годині, в сесійній залі міської ради.

1. На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Інформація начальника фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради Яковенко Є.П.

2.  Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради, прийнятих у міжсесійний період.

Інформація керуючого справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради Путято Є.В.

3. Різне.

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський  голова                                                                           І. М. Кохан