Розпорядження міського голови

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

21.11.2016.
                                                        № 108
Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять першу (позачергову) сесію міської ради сьомого скликання 22 листопада 2016 року, о 10-ій годині, в сесійній залі міської ради.

1. На розгляд сесії внести питання:

1. Про скасування рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради № 209 від 25.05.2006  «Про встановлення права власності на об’єкт нерухомого майна».

Інформація міського голови Кохана І.М.

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський  голова                                                                           І. М. Кохан