Шановні жителі м.Коростишева!!!

18 листопада 2016

На сімнадцятій (скликаній позачергово) сесії сьомого скликання Коростишівської міської ради, було прийнято рішення про добровільне об’єднання територіальних громад: м.Коростишів, сіл Теснівка, Бобрик Коростишівської міської ради, сіл Більківці, Козак Більковецької сільської ради, сіл Віленька, Онишпіль Віленьківської сільської ради, сіл Вільнянка, Бобрик, Радівка Вільнянківської сільської ради, сіл Здвижка, Семенівка Здвижківської сільської ради, сіл Квітневе, Антонівка, Браженець, Красилівка, Царівка Квітневецької сільської ради, сіл Кропивня, Видумка, Голубівка, Єлизаветівка Кропивнянської сільської ради, сіл Щигліївка, Вишневе, Продубіївка, Грубське, Струцівка Щиг-ліївської сільської ради в Коростишівську міську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Коростишеві.

У зв’язку з цим та на підставі постанови ЦВК № 396 від 23 вересня 2016 року, в м. Коростишеві та Коростишівському районі (вищеперераховані села) 18 грудня 2016 року відбудуться «Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів».

Не будьте байдужими до долі об’єднаної громади, прийдіть та проголосуйте!!!

до Порядку надання Центральній
виборчій комісії інформації щодо

підготовки та проведення місцевих виборів