Результати поіменного голосування 20-ї сесії міської ради сьомого скликання від 10.11.2016 року.

1 Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
2 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
2.1 додаток
3 Про затвердження документації із землеустрою.
4 Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.
5 Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради, прийнятих у міжсесійний період.
6 Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд.
7 Про затвердження нової редакції Статуту Коростишівського дошкільного навчального закладу ясла-садок №13 «Ялинка»
8 Про затвердження нової редакції Статуту Коростишівського дошкільного навчального закладу ясла-садок №7 «Сонечко»
9 Про затвердження нової редакції Статуту Коростишівського дошкільного навчального закладу ясла-садок №5 «Льонок»
10 Про надання дозволу на списання з балансу ДНЗ № 10 основних засобів