Про скликання другої(позачергової) сесії міської ради восьмого скликання

Коростишівська міська рада

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 16.01.2017 року                                                                    №5

Про скликання

другої(позачергової) сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати другу (позачергову) сесію міської ради восьмого скликання 17 січня 2017 року, о 10- ій годині, в сесійній залі міської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про затвердження Статуту Коростишівської міської ради об’єднаної територіальної громади VIIIскликання.
  2. Інформація начальника юридичного відділу виконавчого комітету міської ради Руденко Н.О.
  3. Про затвердження штатного розпису Коростишівської міської ради.

Інформація начальника фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради Яковенко Є.П.

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський голова                                                                               І. М. Кохан