Графік прийому громадян Управління Центру надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради

Управління Центру надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради (далі – Управління ЦНАП) повідомляє, що мешканці громади можуть звертатися за адміністративними послугами, зокрема, у сфері земельних відносин, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, державного архітектурно-будівельного контролю, соціального захисту населення, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно до Управління ЦНАП щоденно (крім неділі):

Понеділок, вівторок з 8.00 год. до 17.00 год;

Середа з 8.00 год до 20.00 год.

Четвер з 8.00 год до 17.00 год.

П’ятниця з 8.00 год до 16.00 год.

Субота з 8.00 год. до 15.00 год.

Також, в Управлінні ЦНАП за адресою вул. Соборна площа, 18, м.Коростишів проводять прийом

У вівторок та четвер з 9.00 до 17.00 год (з перервою на обід) – спеціаліст управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради з питань призначення різних видів державних соціальних допомог, пільг та субсидій.

У середу з 9.00 до 13.00 год. – спеціаліст Коростишівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області з питань призначення, перерахунку, виплати пенсії, прийому документів для призначення, перерахунку, виплати пенсії, тощо.

У п’ятницю з 9.00 до 13.00 год. -  спеціаліст КП «Коростишівське архітектурно – планувальне бюро» з питань проведення інвентаризації об’єктів нерухомості, виготовлення актів про знесення будівель, висновків про технічну можливість поділу майна, підготовки документів до виконання будівельних робіт.

У разі виникнення додаткових запитань, консультації можна отримати за телефонами у спеціалістів ЦНАП міської ради (04130) 5-25-88 та (068) 861-68-28, відділу реєстрації місця проживання (04130) 5-25-35 та (096) 988-70-98, відділу реєстрації юридичних осіб, ФОП, нерухомого майна (04130) 5-09-44 та у режимі листування на електронну пошту cnapkor_miskrada@ukr.net.

Начальник управління                                                                           О.Ю. Зелінська