У приміщенні Управління ЦНАП буде проводитися прийом громадян працівниками КП «Коростишівське архітектурно – планувальне бюро» Коростишівської міської ради

Управління Центру надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради (далі – Управління ЦНАП) інформує, що у приміщенні Управління ЦНАП буде проводитися прийом громадян працівниками Комунального підприємства «Коростишівське архітектурно – планувальне бюро» Коростишівської міської ради.

До Комунального підприємства «Коростишівське архітектурно – планувальне бюро» Коростишівської міської ради мешканці громади можуть звернутися за послугами:

ü    проведення інвентаризації об’єкта нерухомого майна;

ü    акта про знесення будівель та споруд;

ü    ескіз намірів забудови земельної ділянки;

ü    висновок щодо технічної можливості поділу нерухомого майна:

ü    підготовка Повідомлення про початок виконання будівельних робіт / про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт;

ü    підготовка Декларації про готовність об’єкта до експлуатації;

ü    виготовлення ситуаційного плану в масштабі1:500 з прив’язкою до твердих контурів;

А також, для виготовлення довідок:

1. про торгову площу;
  2. про можливість поділу об’єкта нерухомого майна;
  3. про відсутність забудови на земельній ділянці;
  4. перерахунок часток об’єкта нерухомого майна;
  5. про відсоток готовності об’єкта нерухомого майна;
  6. про інвентаризаційну вартість;
  7. про зміну «статусу» квартири на будинок садибного типу.

Спеціаліст підприємства чекатиме вас щоп’ятниці в Управлінні ЦНАП з 8.00 до 13.00 год за адресою вул. Соборна площа, 18, м.Коростишів.