• Головна
  • Новини
  • Повідомлення про обговорення розділів звіту про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів та планів зонування сіл Кропивнянського та Квітневого старостинського округу

Повідомлення про обговорення розділів звіту про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів та планів зонування сіл Кропивнянського та Квітневого старостинського округу

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки в розділі «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) в генеральних планах сіл Кропивня, Голубівка, Єлизаветівка, Видумка Кропивнянського старостинського округу, сіл Квітневе, Царівка, Красилівка, Браженець, Антонівка Квітневого старостинського округу Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області відповідно до рішення Коростишівської міської ради від 15.08.2017 року №225 «Про надання дозволу на розроблення топографічних планів, генеральних планів та планів зонування сіл Коростишівської міської ради».


Замовник : Коростишівська міська рада.
Розробник: ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»
Ознайомлення з матеріалами розділу «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про стратегічну екологічну оцінку): у приміщенні відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25).

         З 07.08.2020 р. по 07.09.2020 р. триватимуть обговорення щодо розділу звіту про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів та планів зонування на села Кропивня, Голубівка, Єлизаветівка, Видумка Кропивнянського старостинського округу, Квітневе, Царівка, Красилівка, Браженець, Антонівка Квітневого старостинського округу.

         Зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та відповідною містобудівною документацією по генеральних планах та планах зонування можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради https://korostyshiv-rada.gov.ua.


      Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 07.09.2020 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-02, 5-83-10.

           Звіти про стратегічну екологічну оцінку