Святкова зустріч для випускників 9-х та 11-х класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх опікунів

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2020 року було організовано зустріч керівництва Коростишівської міської ради з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів міста з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх опікунів в кабінеті голови міської ради де в затишній атмосфері пройшло знайомство з випускниками.

Цього року це 5 випускників з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування стоять на порозі дорослого життя. Зі словами підтримки до молодих людей звернулися голова Коростишівської міської ради -  Іван Михайлович Кохан та начальник служби у справах дітей міської ради - Оксана Володимирівна Пількевич.

«Важлива сходинка вашого життя вже пройдена, попереду багато цікавого, на вас чекає багато звершень і нам усім хотілося б аби ви досягли успіху в житті. Це час, коли ви маєте обрати свій шлях, визначитися з майбутньою професією. Бажаю аби стежки вашого життя були рівними, і щоб, попри будь - які труднощі, ви залишалися сильними і сміливими. Зичу Вам натхнення для втілення мрій та задумів»- зазначив Іван Михайлович.

На адресу опікунів, які віддали свою любов, душевне тепло та турботу дітям, звучали найщиріші слова подяки.

Кожний із випускників отримав від Коростишівської міської ради грошові подарунки та солодощі, а опікуни подяки та квіти!

IMG 1aff1445bcb6131289195db018ea81fa V

101370507 187076799426593 3368016360276754432 o