Звернення до населення громади з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID – 19)

Громадяни!!! У місті введено режим карантину через небезпеку поширення коронавірусу, просимо Вас без потреби не виходити на вулицю, виходячи з дому вдягайте захисну маску на обличчя, не відвідуйте місця масового скупчення людей,  в магазинах, аптеках дотримуйтесь дистанції між людьми не менше 2 метрів, суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни. Батьки слідкуйте за пересуванням по місту ваших дітей.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте аби старші люди залишались вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус можемо лише особистою дисципліною та відповідальністю!