Служба зайнятості провела семінар в Коростишівській міській раді

Сьогодні, 14 січня 2020 року, у залі засідань Коростишівської міської ради відбулось навчання, яке проводили заступник директора, начальник відділу Коростишівської філії Житомирського обласного центру зайнятості  Турнова Ія та заступник начальника відділу Лічаченко Лідія. За участі секретаря міської ради Єсипчук Наталії, першого заступника міського голови Підкевича Едуарда, а також слухачами семінару були в.о. старост старостинських округів, працівники благоустрою та працівники Коростишівської міської ради.

Темою зустрічі стали консультаційні питання співпраці служби зайнятості з роботодавцем, забезпечення підтримки вивільнених осіб. Перспективи подальшого працевлаштування. Та ще багато супутніх питань від слухачів семінару.

1401202014012020 114012020 214012020 3