Повідомлення Держпродспоживслужби України в Житомирській області

Відхилення у воді шахтних криниць міста Коростишів!!!

Коростишівське районне управління ГУ ДПСС в Житомирській області повідомляє, що на виконання «Плану проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення держаного контролю (нагляду) у сфері санітарного законодавства на території Коростишівського району Житомирської області на 2019 рік» відібрано проби питної води із шахтних криниць міста.

За наданими протоколами ДУ «ЖОЛЦ МОЗ України», питна вода з громадських криниць, відібрана за адресою м. Коростишів, вул. 8-го Березня,1, 10,40,45,51;  вул. Плєханова,16; вул. Дундича,12, 23; вул. Жовтнева,32, 58 не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними показниками, а саме виявлено загальні колі –форми в 100 см3 – 238(при нормі менше 1 в 100 см3).