Ліквідація заборгованості з виплати зарплати – під контролем юстиції області

З початку нинішнього року органами державної виконавчої служби Житомирщини стягнуто з недобросовісних роботодавців майже 1,5 млн грн заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Наразі в області налічується 28 підприємств різної форми власності, які заборгували найманим працівникам заробітну плату. Серед таких суб’єктів господарської діяльності з найбільшою заборгованістю – ДП «Науково-дослідний інститут радіосистем» (понад 1,6 млн грн), Поліське державне підприємство геодезії, картографії та кадастру» (понад 1,2 млн грн), ДП «Житомирський державний центр науково-технічної інформації та інновацій» (майже 465 тис. грн), дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (понад 445 тис. грн).

Актуальну інформацію щодо злісних боржників з виплати заробітної плати можна знайти в публічному електронному реєстрі боржників-підприємців. Кожен охочий може без будь-яких перешкод через портал erb.minjust.gov.uaперевірити, сплачує чи ні конкретне підприємство зарплату своїм працівникам.