• Головна
  • Бюджет міста
  • ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне підприємство «Коростишівський комунальник»; м.Коростишів, вул.Святотроїцька, 18, Житомирського р-ну, Житомирської обл.,; код за ЄДРПОУ – 34403525; категорія замовника – Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2. Назва предмета закупівлі:  Дорожня сіль (Сіль технічна для посипання доріг) відповіднодо коду національного класифікатора ДК 021:2015: 34927100-2 «Дорожня сіль»

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-05-005019-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля товару здійснюється для забезпечення належного догляду за дорогами в осінньо-зимовий період. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені: встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару, потребами Замовника, та з врахуванням попереднього тендеру, що не відбувся.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений за результатами аналізу вартості товару та відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю товару.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 369600,00 грн з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмету закупівлі було визначено за допомогою методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

Уповноважена особа                                                       Тетяна ШЕРЕМЕТА

Директор                                                                  Вячеслав ЧЕРНЯВСЬКИЙ