Про скликання п’ятдесят сьомої сесії міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати п’ятдесят сьому сесію міської ради сьомого скликання 21 серпня 2018 року, о 10.00 в сесійній залі міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
1) Про врегулювання земельних відносин на території міської ради згідно чинного законодавства:
1.1. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
1.2. Про затвердження документації із землеустрою.
1.3. Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.
1.4. Про погодження щодо надання та затвердження Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області документації із землеустрою.
1.5. Про розгляд заяви гр. Хоменка Миколи Євгеновича.
1.6. Про поновлення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
2) Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.
3) Про штатний розпис Коростишівської міської ради на 2018 рік в новій редакції.
4) Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради та розпоряджень міського голови прийнятих в міжсесійний період.
5) Про внесення змін до виконавчого комітету Коростишівської міської ради сьомого скликання.
6) Про затвердження Порядку співфінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду м. Коростишева.
7) Про затвердження Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
8) Про Програму «Безпечне місто на 2018-2020 роки».
9) Про Програму поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Коростишівської міської ради на 2018-2022 роки.
10) Про затвердження Положення про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання в Коростишівській територіальній громаді.
11) Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій в Коростишівській територіальній громаді.
12) Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин на території населених пунктів Коростишівської міської ради на 2018-2022 роки.
13) Про обмеження продажу пива (крім безалькогольних), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Коростишівської ОТГ.
14) Про виконання Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради за 2017 рік.
15) Про виконання Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради за І півріччя 2018 року.

3. Загальному відділу міської ради (Зелінська О.Ю.) на сесію запросити депутатів міської, обласної, районної рад, закріплених за населеними пунктами міської ради; голову районної ради; голову районної державної адміністрації; начальників Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, структурних підрозділів міської ради; представників засобів масової інформації.

Міський голова                                             І.М. Кохан