• Анонси подій

Розпорядження міського голови "Про скликання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання"

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дев’ятнадцяту (позачергову) сесію міської ради сьомого скликання 06 жовтня 2016 року, о 10- ій годині, в сесійній залі міської ради.
1. На розгляд сесії внести питання:
1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016  рік.
Інформація начальника фінансово – економічного відділу виконавчого комітету  Коростишівської міської ради Яковенко Є.П.
2. Про врегулювання земельних відносин  на території міської ради згідно чинного законодавства.
Інформація начальника земельного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради Сільвіструка В.Г.
3. Різне.
На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних та позашкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський  голова                                                                                    І. М. Кохан