• Анонси подій

Оголошення про скликання ІІ пленарного засідання 11 сесії міської ради восьмого скликання та роботи постійних комісій

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 20.05.2021  №161 "Про призначення одинадцятої (друге пленарне засідання) сесії міської ради восьмого скликання" 11 сесія (друге пленарне засідання) міської ради відбудеться 31 травня 2021 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.

Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунальної власності відбудеться 19 травня 2021 року о 9.00 в сесійній залі міської ради.

УВАГА!!! Відбулися зміни в графіку проведення засідань постійних комісій.

Засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, місцевого самоврядування та запобігання корупції відбудеться 20 травня (четвер) 2021 року о 16.00 в сесійній залі міської ради.