Оголошення про скликання 103 (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 03.11.2020  №485 «Про скликання сто третьої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання»  103 сесія міської ради відбудеться 06 листопада 2020 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.

Внесені на розгляд сесії питання попередньо вивчаються:

5 листопада 2020 року (четвер) о 10.00 на засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, регламенту, депутатської етики і місцевого самоврядування та запобігання корупції, що відбудеться в сесійній залі міської ради

До уваги депутатів міської ради! Матеріали у друкованому вигляді можна отримати в міській раді в кабінеті №9 та будуть додатково надіслані на особисті електронні поштові скриньки.