ГРАФІК особистого прийому громадян в Коростишівській міській раді на 2020 рік

ГРАФІК
особистого прийому громадян в Коростишівській

міській раді на 2020 рік

Міський голова

КОХАН                                  пятниця, з 8-00 до 12.00 год.

Іван Михайлович                    

Секретар міської ради

ЄСИПЧУК

Наталія Миколаївна              середа, з  з 8-00 до 13.00 год.       

Перший заступник міського голови

ПІДКЕВИЧ                            понеділок, з 8-00 до 13.00 год.
Едуард Володимирович

Заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради

ЛУКОМСЬКИЙ          вівторок, з 8-00 до 13.00 год.

Михайло Юрійович               

      Керуючий справами виконавчого комітету міської ради

КОВАЛЕНКО                             четвер, з 8.00 до 13. 00 год.

Валерій Володимирович

           У святкові та суботні дні прийом громадян проводить відповідальний черговий працівник міської ради.

 

 

 

Графік

виїзного прийому громадян міським головою, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради на 2020 рік

Комунальне підприємство «Коростишівський комунальник» - третя п’ятниця січня з 9.00 до 13.00

Кохан І.М. – міський голова

с. Більковці, Коростишівський район - третя п’ятниця лютого з 9.00 до 13.00 Підкевич Е.В. – перший заступник міського голови
с. Віленька, Коростишівський район - третя п’ятниця березня з 9.00 до 13.00 Лукомський М.Ю. – заступник міського голови
с. Вільнянка, Коростишівський район - третя п’ятниця квітня з 9.00 до 13.00 Коваленко В.В. – керуючий справами виконавчого комітету
с. Здвижка, Коростишівський район - третя п’ятниця травня з 9.00 до 13.00 Кохан І.М. – міський голова
с. Квітневе, Коростишівський район - третя п’ятниця червня з 9.00 до 13.00 Підкевич Е.В. – перший заступник міського голови
с. Кропивня, Коростишівський район - третя п’ятниця липня з 9.00 до 13.00 Лукомський М.Ю. – заступник міського голови
с. Щигліївка - третя п’ятниця серпня з 9.00 до 13.00 Коваленко В.В. – керуючий справами виконавчого комітету
с. Стрижівка, Коростишівський район - третя п’ятниця вересня з 9.00 до 13.00

Кохан І.М. – міський голова

с. Вільня, Коростишівський район - третя п’ятниця жовтня з 9.00 до 13.00 Підкевич Е.В. – перший заступник міського голови
Міське комунальне підприємство «Водоканал» - третя п’ятниця листопада з 9.00 до 13.00 Лукомський М.Ю. – заступник міського голови
Комунальне підприємство «Коростишівська комунальна служба» - третя п’ятниця грудня з 9.00 до 13.00 Коваленко В.В. – керуючий справами виконавчого комітету 

 

 

 

ГРАФІК
особистого прийому громадян відділами

Коростишівської міської ради на 2020 рік

Фінансово - господарський відділ (каб. № 7 )

ЯКОВЕНКО                        середа, четвер з 8.00 до 17.00  

Євгенія Петрівна               (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

Загальний відділ (каб. № 9 )

ЗЕЛІНСЬКА                        щоденно з 8.00 до 17.00

Олена Юріївна                    (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

Відділ правової та кадрової роботи (каб. № 10 )

ОКУШКО                            щоденно з 8.00 до 17.00

Оксана Вікторівна             (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

                                              

Відділ земельних відносин та екології (каб. №11 )

Путято                            щоденно з 8.00 до 17.00

Євген Вікторович              (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

                                        

Відділ реєстрації місця проживання (каб. № 14 )

КАРАБІНСЬКИЙ   понеділок, вівторок, середа, п’ятниця

Євгеній Миколайович   з 10.00 до13.00

                                                       (з 14.00 до 17.00 робота з документами)

  четвер з 10.00 до 17.00 - юридичні особи

  (обідня перерва з 13.00 до 14.00 )

Відділ економічного розвитку,  ЖКГ та благоустрою (каб. №17)

ЗАГАРІЯ                               щоденно з 09.00 до 13.00

Ігор Станіславович             (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

                                                 (з 14.00 до 17.00 робота з документами)

Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю

КОСТЮЧЕНКО                   щоденно з 08.00 до 13.00

Олександр Леонідович        (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

                     

                      

Відділ містобудування та архітектури

ЗАГОРОВСЬКА                        щоденно з 08.00 до 17.00

Тетяна Володимирівна            (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

Відділ державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців

та речових прав на нерухоме майно

МАКСИМОВА                        щоденно з 09.00 до 17.00

Жанна Юріївна                       (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

Служба у справах дітей

СТАРУБІНСЬКА                  щоденно з 08.00 до 13.00   

Людмила Станіславівна      (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

Головний спеціаліст соціального захисту населення

ДЖАМАН                                щоденно з 08.00 до 13.00   

Наталія Олександрівна        (обідня перерва з 13.00 до 14.00)